Skype

:o :o

Hmm.

Co ty masz tam, narobione, że takie cuda się dzieją. :?

Masz odznaczoną opcję aby nie sprawdzał czy są uaktualnienia więc nie powinien sprawdzać.

Ale powiedz no mi jeszcze czy po odinstalowaniu nowszej wersji czysciłes rejestr itd.

Nie czyscilem :?

A to ma znaczenie ?? :?

P.S. nie moge zalozyc nowego uzytkownika. Za kazdym razem wyskakuje ze podaje niedozwolony znak w nazwie uzytkownika :? podaje np nick PIOTREKJUNIOR a przeciez nie ma zadnego znaku niedozwolonego :?

No możliwe że jakieś wpisy mieszają. Zawsze lepiej przeczyścić.

Proponuje tez przeinstalować nortona i zrobić mu update.

Update robiony regularnie reinstal nic nie pomogl bo robilem :frowning:

A mzoe to jakies pozostalosci po NIRTON INTERNET SECURITY :?

A miałes go zainstalowanego. Proponuje zobaczyć co masz w dodaj usuń. :smiley:

MIALEM ale juz dawno usunalem bo calkowicie blokowal mi neta :?

Po jego zainstalowaniu wogole nic ca zwiazne jest z internetem nie mialo polaczenia z nim !!

Usunalem dranstwo z dysku i teraz tak mysle czy nie zostaly jakies szczatki tego programu ktore utrudniaja mi komputerowe zycie :?

to wyczysc rejestr mozliwe ze cos zostało po nim

Ale czyszczac rejestr moge przez przypadek usunac cos z ANTIVIRA :?

A reinstalki robic mi sie nie chce, chcoc w sumie to niezly pomysl :smiley:

PYTANIE NUMER 2

Czemu jak chce zalozyc nowego uzytkownika SKYPE to mi sie pojawia error ze w naziwe uzytkownika jest niedozolony znak jak tam jest napisane np: pioterkjunior (w tej nazwie nie ma spacji a ni nic :? )

jv16 power tools http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=178&t=29 usuń wszystkie wpisy co są na zielono póxniej wejdź do wyszukaj i NoRTON INTERNET SECURITY i wywal

piotrekjunior daj screna z dodaj usun

Usunalem Nortona !!

Teraz nie mam nic zainstalowanego z Nortona !!

Czy moge usunac z rejestru (przez RegCleaner) wszystkie wpisy SYMANTECA ?? Są tylko 3 wpisy !!

I czy jak znajdzie jakies pliki symanetc czy norton to tez moge usunac ??

jeśli usunołeś Nortona to usuń i jego wpisy w rejestrze

Tak usuń wszystko co jest związane z Nortonem. Wyszukaj dokładnie. Użyj też programu.

Dobra poddaje sie :frowning:

Myslalem ze reinstal i usuniecie z rejestru pomoze mi na brak polaczenia p2p na gadu (mam ip zewnetrzne) ale niestety nie pomoglo :frowning:

Niesttey bez formata sie nie obejdzie :frowning:

A skype zostane przy starej wersji :frowning:

DZIEKI ZA POMOC :slight_smile: