(M a x) #1

mam pytanie odnośnie ostatniej wersji czy jest mozliwość regulacji wielkości okna czy jest juz z góry ustalona wielkość ? ( chce uzyskać wielkość okna gg ) wiem ze starsze wersje nie dało sie pomniejszyc do lini paska tylko była ustalona

Ps czy mozna zainstalowac na starszą wersje czy odinstalować ją ?

(lazikar) #2

Mozna instalowac na starszą.

Jakiego okna????

(M a x) #3

chodzi mi o okno komunikatora czy mozna je pomniejszyc do wielkości paska z X czy znowu ustalili wielkośc i nie da sie pomniejszyc poza ustaloną

(lazikar) #4

z73akqhzlnjsk3ud.jpg

Najmniejsze. Czyli jak było.

(M a x) #5

dzieki Lazikar oto mi chodziło - czyli tak jak mówiłeś nie da sie pomniejszyć ,kurcze szkoda a zapowaida sie fajny programik

(lazikar) #6

No programik jest swietny. Połaczenia sa ok. Kamerka działa bez problemów.

(Maryś) #7

Witam.

Max : Trochę nie rozumiem. Po co to pomniejszenie do lini paska ?

Skype jest w tray'u. Jeśli ktoś do Ciebie dzwoni otwiera się automatycznie okno komunikatora lub jeśli ktoś wysyła wiadomość tekstową to jest komunikat na dolnej listwie.

Pozdrawiam : Marian

Złączono Posta : 07.01.2006 (Sob) 12:11

Czy chodzi Ci o to :screenshot0015vn.jpg

(M a x) #8

chodziło mi oto czy jest regulacja okna , w starszej wersji mogłem zjechac oknem do paska systemowego w nowych sie nie da, co do twojego pytania fakt zgoda tylko że u mnie na pulpicie jest porządek i okna są wszystkie takiej samej wielkości gg tlen skype mssenger nie lubie bałaganu. A okno nowego Skype jest stanowczo za duże zeby dopasowywać inne