Słaba jakość połączenia

Mam problem związany z internetem. Ping skacze do 500+/- 500 ,a lossy dochodzą do 20% gdy sprawdzam je na TS3, czy w grach itp. . Jednak wpisując w cmd komendę sprawdzającą  “ping wp.pl -t” wszystko wygląda normalnie. Ping zazwyczaj wtedy nie przekracza 70. Korzystając z speedtesta również wydaje się w porządku. Mam tak już od ponad 1,5 roku. W wakacje było znośnie i jakość nie była najgorsza jednak znów się zaczęło. Gdy dzwoniłem do obsługi ,a ta odesłała mnie do ich informatyków powiedziano mi ,że u nich wygląda wszystko dobrze. Router mam z TP-Link TL-WR340G. Internet podpięty kablem do komputera. Szybkość internetu 4/5 mbs.

Więc wszystko jest dobrze z łączem, to infrastruktura bliżej serwerów gier czy TS jest do bani. Jeżeli ping na dobrze znane strony i speedtest jest ok, to dostawca Twojego internetu winny nie jest - wal do wsparcia technicznego serwerów. 

U nich też może być dobrze - ale lokalnie, wówczas to prawdopodobnie wina odległości i opóźnień pomiędzy krajami. Jeżeli serwer TS masz na Tajwanie, a serwer gry stoi w Indonezji, to cudów się nie spodziewaj. Żeby sugerować coś więcej, podałeś trochę za mało szczegółów.

no właśnie co dziwne wątpie żeby to była wina tego. Obojętnie gdzie wejdę jest tak samo, ping co chwile skacze od 50 - 700 podobnie z lossami do 20%. Znajomi grający czy będący na TS3 ping mają w porządku choć mieszkamy niedaleko od siebie. Druga sprawa ,że w trakcie wakacji grając w to samo i na tym samym serwerze było nie najgorzej już nie mówiąc o internecie przed zmiany czyli ok 1,5 roku temu.