Słaba łączność z internetem po aktualizacji windows 8.1

(Kcprq166) #1

Od wczoraj mam taki problem, że gdy wchodzę np. na facebooka to po kilku odświeżeniach strony pojawia się taki obraz jaki wrzuciłem poniżej. Dodatkowo nie chce mi się załadować część zdjęć na FB, na YT przerywają mi się filmy, bo mnie rozłącza. Jak wejdę na telefon na wifi to dzieje się to samo, ale na PC mojego brata wszystko jest jak powinno. Nie wiem czego to wina, ale najprawdopodobniej routera.

(Agatonster) #2

kacper1998

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(roobal) #3

Upewnij się, że sterowniki zainstalowane przed aktualizacją są kompatybilne z nową wersją systemu. Jeśli sterowniki zaktualizowały się razem z systemem, sprawdź na starszej wersji czy problem występuje, możliwe że to błąd w sterowniku. Jeśli to nie pomoże, możliwe że aktualizacja zawiera błąd, co wypadałoby zgłosić w Microsoft lub producentowi karty sieciowej, aby ten błąd naprawili.

Jeśli na telefonie również występuje problem, zresetuj router. Zwróć również uwagę czy problem występuje, np. przy podłączony tylko komputerze ze zaktualizowanym Windows 8.1.