Słaba Wydajność W Grach

AMD Athlon 7750 3Ghz

AMD Radeon HD 7850 1GB

4GB RAM

Gigabyte GA-M720-US3

Corsair CX430

Witam mam problem z grami kiedyś mając GT 9800 mogłem grac w gry typu assasin s cread teraz odpalając tego typu gry kompletnie są one nie grywalne procesor obciąża się w 100% ale jest filmik na YT gdzie typek z tym procesorem uzyskuje srednio 30fpsow w BF4 na ultra ja tymczasem nie moge uzyskac 20 fpsow na niskich prosze o pomoc kiedys tak nie było dawałem rade grac w rożne tytuły takie jak BF2 bad campany na wyskokich.

Sprawdź dysk - pobierz CrystalDiskInfo i przedstaw zdjęcie na forum.

SHU_8oRavm.png

Sprawdź temperaturę podczas grania , Przeskanuj System antywirusem , zaktualizuj sterowniki.

Temperatury w normie procesor pod obciazeniem do 40 stopni a karta graficzna do 60 stery zaktualizowane system jest czysty

A czy czasem Windows Update nie masz włączonego ? 

windows update jest właczony a jakie to ma znaczenie?

Słaby cpu, karty amd mają duży narzut sterownika na procesor, filmiki z youtube nie są wiarygodnym źródłem porównania, często mijają się z prawdą, możesz jeszcze sprawdzić czy coś w IDLE nie obciąża CPU.

BF4 nie ma czasem wersji z Mantle? Internety mówią że ma. Masz słaby procesor i akurat w przypadku BF-a ten tryb Mantle byłby zbawienny.

Typek testowal na GTX 660ti wiec ten tryb nie mogl byc wlaczony bo on jest pod karty amd

To wyłącz… WU potrafi porządnie zamulić , gdy będzie szukał aktualizacji

Wyłaczyłem i dalej to samo