Słabe osiągi komputera


(Krzysiek2501) #1

Mój sprzęt to: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6000+ Windsor, ASrock N68C-S UCC, GeForce GTS 450, 4 GB RAM + zasilacz Feel 500W, Windows XP

A oto mój problem: Gry z tamtej ery np Warcraft 3 chodzą okropnie 2 fps-y ciężka sprawa i dziwna bo MW3 chodzi na średnich detalach płynnie i bez problemowo.

Ogólnie jednak komp jest wolny muli na przeglądarkach w porównaniu z wydajnością jaką miał 2 lata temu na gorszej grafice i innej płycie. Jest to irytujące i w sumie nic nie pomaga nie da się podkręcić proca komputer z kurzu wyczyszczony, dyski formatowane, przypuszczam brak wirusów(ile można skanować), przy graniu wyłączam zbędne programy. Na procu zasilanie 1,45 V przy niższym BSOD-y dozwolone pisze 1,4. Dodam jeszcze, że na chipsecie miałem ponad 90 stopni po zamontowaniu wentylatorka jest 60. Nie zmieniło to prawie wcale pracy komputera.

Możecie coś poradzić ?


(Szymon200897) #2

Może zasilacz nie daje rady?

Mimo 500W może nie być wcale taki wydajny.

Tylko moja sugestia. Nie jestem jakimś znawcą. Nie musisz brać mojej odpowiedz pod uwagę.


(Krzysiek2501) #3

Sam brałem to pod uwagę, ale nie mam kasy na dobry zasilacz. Może jeszcze taka informacja, że ten procesor ma już jakieś 4 latka jak nie więcej ale nie wiem czy to może być przyczyną. Chyba nie skoro dobre gry śmigają jak należy.