Słabe osiągi komputera

Mój sprzęt to: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6000+ Windsor, ASrock N68C-S UCC, GeForce GTS 450, 4 GB RAM + zasilacz Feel 500W, Windows XP

A oto mój problem: Gry z tamtej ery np Warcraft 3 chodzą okropnie 2 fps-y ciężka sprawa i dziwna bo MW3 chodzi na średnich detalach płynnie i bez problemowo.

Ogólnie jednak komp jest wolny muli na przeglądarkach w porównaniu z wydajnością jaką miał 2 lata temu na gorszej grafice i innej płycie. Jest to irytujące i w sumie nic nie pomaga nie da się podkręcić proca komputer z kurzu wyczyszczony, dyski formatowane, przypuszczam brak wirusów(ile można skanować), przy graniu wyłączam zbędne programy. Na procu zasilanie 1,45 V przy niższym BSOD-y dozwolone pisze 1,4. Dodam jeszcze, że na chipsecie miałem ponad 90 stopni po zamontowaniu wentylatorka jest 60. Nie zmieniło to prawie wcale pracy komputera.

Możecie coś poradzić ?

Może zasilacz nie daje rady?

Mimo 500W może nie być wcale taki wydajny.

Tylko moja sugestia. Nie jestem jakimś znawcą. Nie musisz brać mojej odpowiedz pod uwagę.

Sam brałem to pod uwagę, ale nie mam kasy na dobry zasilacz. Może jeszcze taka informacja, że ten procesor ma już jakieś 4 latka jak nie więcej ale nie wiem czy to może być przyczyną. Chyba nie skoro dobre gry śmigają jak należy.