Słabo działający komputer w grach

Nic dziwnego, intelowska integra nadaje się tylko do prac czysto biurowych :).

Mam jeszcze pytanie .

Zmierzyłem komputerowi temperatury programem HWMonitor i mam pytanie czy są one w miarę dobre czy mojemu komputerowi jest ''za ciepło ? ‘’

http://imageshack.us/f/703/545qi.png/

Temperatury są ogólnie w normie, chociaż na Twoim miejscu zainwestowałbym w jakiś nawiew na dysk.

Temperatury ok (dysk ma trochę podwyższoną).

Nie przeszkadza ci wentylator na procesorze, pracuje cały czas na 100%, mankament MSI ale można to zmienić.

Dodane 16.02.2013 (So) 19:08

Jeśli chcesz zmienić prędkość wentylatora na procesorze, wejdź do UEFI, Mainboard Settings, Hardware Monitor i zmień CPU Min.Fan Speed na przykład na 12.5% i CPU Smart Fan Target na np 50-55 stopni

Ile kosztuje taki nawiew na dysk?

No, ale jeżeli temperatury są okej to nic nie będę zmieniał :slight_smile:

Pod hasłem nawiew na dysk mam na myśli wentylator, który zakłada się z przodu obudowy jeśli na to pozwala. Wydatek rzędu 20zł (za 15 kupiłem w Komputroniku SilentiumPC Zephyr - wentylator cichy, względnie wydajny no i polski :D)

Aha to dobrze że jest w miarę tani :slight_smile:

A jeszcze takie pytanie : Jak zaczynam grać w jakąkolwiek wymagającą grę typu bf 3 tera online ( na max ) to z tylnego wentylatora zaczyna wylatywać ciepłe powietrze na na obudowie w miejscu karty graficznej robi się gorąco . No i trochę się boje żeby się sprzęt nie przegrzał . No i głośniej wtedy chodzi a po wyjściu z gry znów leci zimne powietrze i na obudowie jest zimno .

Nie przegrzeje się jak będę grać ? Może kupić jakąś pastę na procesor czy cuś ?

Normalne, że wylatuje z tyłu ciepłe powietrze przy obciążeniu. Przegrzać się nie przegrzeje, gdyż obecne sprzęty mają zabezpieczenie termiczne. Jak mu będzie za ciepło to się zwyczajnie wyłączy a po paru minutach znów będzie gotów do pracy. Póki Ci się nie wyłączył ani nie czuć palonej elektroniki, nie ma się czego obawiać :).