Słaby indeks wydajności

Witam wczoraj włączyłem indeks wydajności i niestety ale wyszedł bardzo słaby (3,0) :

6938a2316ddf3eedm.jpg

nik

mam Asus 1215n na windowsie 7 professional 32-bitowym problem polega na tym że są w nim 2 karty Intel GMA3150 i Nvidia ION ta druga załącza się automatycznie w grach chociaż nie zawsze, a Intel jest tą na której pracuje system chodzi mi o to że z tego co widziałem na internecie ludzie mają wyniki po 3,8 czy więcej a u mnie taka kicha, nie wiem od czego to może być spowodowane. Dziwi mnie fakt że przy włączeniu oceny wydajności tam w pewnym momencie powinien się chyba załączyć ION gdy system testuje grafikę w grach no ale tego nie robi. Z drugiej strony jak przełącze ION’a na kartę pierwszą to wyniki z grafiki biznesowej w grach mam 4,9 ale w grafice aero mam 2,0 ;/

Z góry dziękuję za odpowiedź.

DirectX zainstalowałeś ?

Przecież to netbook, więc nie będzie oszałamiał mocą.

Tak to prawda szału nie będzie!

Bo ta grafika ma taką wydajność i już ION już nawet w pojedynku z Brazosem od AMD przegrywa.

Jak kupisz sobie wydajnieszy komputer, to będziesz miał wyższą ocenę. Na tym niestety nie ma takiej możliwości.

tak ja rozumiem że tutaj szału nie będzie tylko dziwi mnie że jest aż tak słabo na internecie z komentarzy ludzi którzy go posiadają jednak jest troszkę lepiej no ale nic nie poradzę :wink: dzięki za odpowiedź.

Proponuję zainstalować najnowsze sterowniki, bo tam może być problem z automatycznym przełączaniem pomiędzy kartami.

Z drugiej strony bym nie oczekiwał, że system pokaże wspólny wynik dla obu kart - aero dla GMA i 3d dla ION… - albo jedno albo drugie.

Ja bym nie oczekiwał zbyt wiele po tym.

lolek2417 , jak już tak nie daje Ci żyć ten indeks, możesz zmienić jego ocenę poprzez odpowiednią modyfikację pliku xml. Tutaj masz co i jak: http://windows7forum.pl/indeks-wydajnos … -1303.html

Użyj rozwiązania jakie dostarczył kolega wyżej. LUB Wywal tego netbooka przez okno i kup nowego, wydajniejszego.

Może to Cię dowartościowuje.

Ja mam również netbooka. I jestem raczej zadowolony. Lubię sobie oszczędzić prąd i posiedzieć tu na necie. Ratuje środowisko.