Słaby komp? Problem gry

Oto moja kofiguracja:

Sys: Vista Ultimate

Procek: Pentium IV 3.00GHz

Graf: Asus GeForce7600GS 256MB (najnowsze drivery)

2,5Gb Ramu

Problem dotyczy gier, tzn. przykładowo NFS Most Wanted na full detalach powinien chodzic bez problemów, a podczas grania sie tnie:/ Nie mowie juz o Colinie Dirt który ma ogromne wymagania , ale zeby w ogole grac jako tako to musze go odpalac na 640x480:/ Wiem, że konfiguracja nie jest rewelacyjna ale taki staroc jak NFS MW powinien chodzic chyba dobrze nie? Ktoś ma jakies sugestie co zrobic zeby gry latały przyzwoicie?

wróć do XP.

Może masz zasyfiony sytem

Daj log z HijackThis i combofix , przeskanuj kompa antivirem , wyczysć rejestr

Złączono Posta : 26.09.2007 (Sro) 21:29

technik_elektro “wróć do xp”

wielkie brawa :?

Zgadzam się. Będzie tak samo jak z XP :wink: Tylko Vista ładniejsza i ma wiecej funkcjonalnych rzeczy, a że wymagania ma jakie ma to trudno, dużo jest kompów z 2 GB ramu :wink:

Zaraz zbadam go hijackiem, komp na pewno nie jest zasyfiony bo nie ma dostępu do neta:) Z waszych ripost wychodzi na to ze to wina visty ( a jesli nie to jak nalezy ja skonfigurowac odpowiednio?) A czy sama konfiguracja sprzetowa jest ok?

proca masz mało wydajnego co nie zmienia faktu iż problemem braku płynności gier jest vista.

nie bo nie wspieram piractwa jak ty :-). natomiast mogę się domyśleć na czym polega to odchudzanie (wyłączanie kolejnych usług systemowych) w celu zmniejszenia zużycia pamięci przezeń.

tu nie chodzi o wymagania a o jej rzeczywistą wydajność oraz niedopracowanie kodu.

TO Są TE LOGI:

Złączono Posta : 26.09.2007 (Sro) 23:54

Dzieki za pomoc, problem wyjasniony, odpalilem drugi dysk na ktorym jest zainstalowany XP, i gierki chodza tak jak powinny! Czyli wina lezala po stronie Visty:(

pozdro

nie masz 2 rdzeni a vista tego wymaga żeby chodziła szybciej niż xp