Słaby komp? Problem gry

(Smolaque) #1

Oto moja kofiguracja:

Sys: Vista Ultimate

Procek: Pentium IV 3.00GHz

Graf: Asus GeForce7600GS 256MB (najnowsze drivery)

2,5Gb Ramu

Problem dotyczy gier, tzn. przykładowo NFS Most Wanted na full detalach powinien chodzic bez problemów, a podczas grania sie tnie:/ Nie mowie juz o Colinie Dirt który ma ogromne wymagania , ale zeby w ogole grac jako tako to musze go odpalac na 640x480:/ Wiem, że konfiguracja nie jest rewelacyjna ale taki staroc jak NFS MW powinien chodzic chyba dobrze nie? Ktoś ma jakies sugestie co zrobic zeby gry latały przyzwoicie?

(Technik Elektro) #2

wróć do XP.

(Rastko1) #3

Może masz zasyfiony sytem

(Dodoni0) #4

Daj log z HijackThis i combofix , przeskanuj kompa antivirem , wyczysć rejestr

Złączono Posta : 26.09.2007 (Sro) 21:29

technik_elektro "wróć do xp"

wielkie brawa :?

(system) #5

Zgadzam się. Będzie tak samo jak z XP :wink: Tylko Vista ładniejsza i ma wiecej funkcjonalnych rzeczy, a że wymagania ma jakie ma to trudno, dużo jest kompów z 2 GB ramu :wink:

(Smolaque) #6

Zaraz zbadam go hijackiem, komp na pewno nie jest zasyfiony bo nie ma dostępu do neta:) Z waszych ripost wychodzi na to ze to wina visty ( a jesli nie to jak nalezy ja skonfigurowac odpowiednio?) A czy sama konfiguracja sprzetowa jest ok?

(Technik Elektro) #7

proca masz mało wydajnego co nie zmienia faktu iż problemem braku płynności gier jest vista.

nie bo nie wspieram piractwa jak ty :-). natomiast mogę się domyśleć na czym polega to odchudzanie (wyłączanie kolejnych usług systemowych) w celu zmniejszenia zużycia pamięci przezeń.

tu nie chodzi o wymagania a o jej rzeczywistą wydajność oraz niedopracowanie kodu.

(Smolaque) #8

TO Są TE LOGI:

Złączono Posta : 26.09.2007 (Sro) 23:54

Dzieki za pomoc, problem wyjasniony, odpalilem drugi dysk na ktorym jest zainstalowany XP, i gierki chodza tak jak powinny! Czyli wina lezala po stronie Visty:(

pozdro

(klopas) #9

nie masz 2 rdzeni a vista tego wymaga żeby chodziła szybciej niż xp