Słaby komputer + nagrywarka DVD

(system) #1

Mam takie pytanie. Powiedzmy ze mam 128 MB pamieci. Chce sobie zakupić nagrywarke DVD na ktorej producent podal ze minimalne wymagania kompa to 256 MB pamieci lub wiecej.

Co sie stabnie jezeli kupie te nagrywarke majac jedynie 128 a nie 256 MB pamieci :?:

(Ppp) #2

nic się nie stanie, tak czy tak i tak bedzie chodziła

(BARTEK1985) #3

nic sie nie stanie poprostu będzie wolniej nagrywała i odczytywała

(Stefe) #4

przy jakiej nagrywarce podane są takie wymagania sprzętowe?

cos mi sie nie chesz wierzyć... montowałem nagrywarki DVD na komputerach z przed kilku lat... celerony kilkaset Mhz i 128MB ramu... dosyc wolne dyski 5400 obrotow typu Seagate z serii U5, działało aż miło.

(system) #5

Akurat znajomy chce kupic sobie nagrywarke DVD. Kompa ma Celeron 700MHZ, 128 pamieci, rive tnt32 MB.

Dokladnej nazwy nie znam ale takie wymagania sa podane na Samsungach

(BARTEK1985) #6

ja tam mam nagrywarkę LG i nie widziałem nic o wymaganiach sprzetowych jest pamięc ale 128 mb a co do samsungów to tez pisze że 128 mb :lol:

(Stefe) #7

jednak w pdfie z oficjalnej strony jest napisane, ze 256MB...

http://downloadcenter.samsung.com/conte ... 2U_Eng.pdf

200508271325495fo.png

(BARTEK1985) #8

a morze na tych nowszych tak pisze ale to i tak będzie działało na 128

(Stefe) #9

tez mysle, ze to powinno dzialac... a osobiscie montowalem nagrywarki Liteon... tutaj masz np. podane parametry jakie ma spelniac komputer... i jest 128MB. link

(Robert083) #10

Nagrywarka na pewno będzie działać, nawet jeśli nie spełniasz podawanych przez nich wymagań.

Wymagania mojej nagrywarki (LG GSA-4163B):

Jak to zobaczyłem, to też myślałem, że będą jakieś problemy. Jednak nawet przy 128 MB działa – oczywiście mam więcej niż 128 MB pamięci :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam.