Słaby Laptop

Witam,

Kupiłem ostatnio laptopa firmy Asus , na początku było zainstalowane multum programów , dochodziło do 70 procesów uruchomionych bez innych programów.

Po długim wysiłku udało mi się odinstalować trochę zbędnych programów , powyłączałem dosyć sporo usług.

Lecz to nic prawie nie dało , gry co mają zalecane parametry np 2Gb ramu , karte radeona x1550 512mb , Procek Intel Core 2 Duo 1,6 itp itd , ogólnie wszystko słabe

Posiadam parametry :

Procesor : intel Core i5-480M 2.67GHz Technologia Arrandale 32nm

Pamięć Ram : 4,00 GB 2-Kanałowy DDR3 @ 532MHz

Płyta główna : ASUSTeK Computer Inc. K52JT

Karta graficzna : AMD Radeon HD6370

Dysk Twardy : 625GB Seagate ST9640320AS 5400 obr.

Audio : Conexant SmartAudio HD

Ogólnie chodzi mi o to ,że wszystko się tnie nawet na średnich detalach , nie wiem ocb ! Potrzebuje pomocy. Czy to wina Sprzętu ? Sterowniki najnowsze

System Win7 64 bit z SP1. Nawet gdy wchodzę w folder (klikam na niego) to muszę poczekać jakaś 1 sec aż do niego wejdzie , tak jakby coś go muliło … na innym stacjonarnym komputerze którym posiadam nie mam takich problemów , do folderu wchodzi “migiem” ;d

Wszystkie komentarze mile widziane, nawet te krytykujące.

Tutaj Logi z OTL’a : http://wklej.to/lBBe7 (nie wiem czy dobrze to zrobiłem więc proszę o wyrozumiałość, jeśli coś jest źle zrobione proszę o pomoc ; P)

ja ci radze jezeli nie masz dostepu do plyty sciaganac z neta CZYSTA kopie i zainstalowac za pomoca twojego klucza. Wazne by to byla czysta kopia bez dodatkow czy aktywatorow

Próbujesz grać przy zasilaniu bateryjnym czy z zasilacza? Jak z baterii to wiedz że to normalne - domyślna gospodarka energią w win7 mocno ścina wydajność laptopa podczas pracy na baterii.

Twoja karta graficzna, mimo że z najnowszej serii Radeonów, nie jest demonem wydajnościowym. To grafika typowo biurowo-multimedialna. Do takiego stanu rzeczy może się też przyczyniać dysk twardy pracujący z prędkością 5400 obr.

Oczywiście ciągnę na zasilaczu. Wiem ,że ta karta nie jest najlepsza , ale wydaję mi się ,że powinna więcej z siebie wyciągnąć.

Np gra Bulletstorm ma wymagania :

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2 - 1.6 GHz lub lepszy

  • Pamięć RAM: 1.5 GB

  • Karta graficzna: GeForce 7600 GS, Radeon HD 2400 – 256 MB, DirectX 9.0c

  • Dysk twardy: 9 GB

  • System operacyjny: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2) lub Windows 7

Wymagania rekomendowane:

* Procesor QuadCore 2,0 GHz

* 2 GB RAM

* Karta grafiki GeForce GTX 260 lub Radeon 4870

* 9 GB wolnego miejsc na twardym dysku

* Windows Vista SP2 lub Windows 7

a mi się to ch***stwo zacina na średnich detalach przy zasilaczu ?

■■■ LUDZIE !