Słaby transfer w uTorrencie 1.7.7

(Szymonnowak4) #1

Witam!

Mam radiówkę osiedlową 11,0 Mb/s ściągam plik który ma ok. 40-50 seedów a mój transfer to ok. 5.0 kB/s (z odrobiną szczęścia dochodzi czasem do 8-10). Jak ustawić program aby ściągało szybciej ?

(Pha3) #2

dolaczam sie do pytania :slight_smile: ja akurat posiadam neostrade 1024 u doły programu widniej zielony ptasze a nie jak w wiekszosci prosb ludzie maja zolty trojkat

(Szymonnowak4) #3

Aha, właśnie mam ten żółty trójkącik na dole...

(Pha3) #4

z tego co sie orientuje z poprzednich tematow blokuje ci jakas zapora :slight_smile:

(Porchekarera) #5

Tak. Radzę przejść na BitComet. Utorrent to dobry klient torrent ale często idzie wolno. Więc polecam BitCometa nie chce się chwalić zainstalowałem, nie konfigurowałem włączyłem pobieranie OpenSuse i pobieranie maxx W ciągu 10 sek. Pozdrawiam a co tak tp. pobieracie ??

W dniu 26.07.2008 , o godzinie 22:26 został dopisany post przez Porchekarera

W torrentach zapora ma małe znaczenie ja mam zablokowane porty a i tak ciągnie mi max.

(Pha3) #6

bit cometem i innymi tego typu programami jest to samo

(Szymonnowak4) #7

w zaporze odblokowałem kiedyś uTorrenta ale to nie pomaga Porchekarera , a czy ten BitComet przyspiesz transfer itp.?

(Porchekarera) #8

Szczerze pobiera szybciej miałem kiedyś uTorrent i jakoś nie byłem zadowolony bo pobierało mi ruwnież wolno, przeżuciłem się na BitComet i zaczołem pobierać pliki na maxie prędkości. To zależy ruwniez od tego jak kto seduje bo zdażają się przypadki co są sedzi a i tak nie pobiera. Polecam ci tego klienta, a jeśli on nie zadziała to zawsze jest Azerues coś takiego :stuck_out_tongue_winking_eye:P miałem go i ruwnież szybko pobierał.

W dniu 26.07.2008 , o godzinie 22:37 został dopisany post przez Porchekarera

misiekk2 , heh żeby cos pobrać trzeba ruwnież poczekać jeśli ty nie sedujesz nie dostajesz u niektórych tak jest ja np. Mam neo 1mb i seduje przy sciąganiu ruwnież 32kb bo to muj max.

(Szymonnowak4) #9

No to może się przerzucę na BitComent bo miałem Aresa i raczej nie była to rewelka ...

W dniu 26.07.2008 , o godzinie 22:56 został dopisany post przez symusek

A czy na BitComent jest więcej seedów?

A czy jak więcej udostępniam to będę miał większy transfer? Ja upload raczej zawsze miałem słaby :frowning:

(Porchekarera) #10

Tak powinno lepiej sciągać

Heh czasami to sie sprawdza czasami nie. Ale kto lubi osoby które nie seddują.

(Szymonnowak4) #11

Ajaką masz wersje BitComenta?

(Lukaszk 89) #12

Ludzie.uTorrent bije na głowę BC.W uploadzie ustawcie sobie limit udostępniania(np. przy neo 512 to 5kB a przy neo 1024 10kB).Powinno śmigać.

A co do żółtego trójąta :arrow: http://www.searchengines.pl/Zolty-trojkat-w-uTorrencie-t94088.html.

(Boober78) #13

ja nie wiem o co chodzi, mam Netię 6 Mbitów, udostępnianie bez limitów, pobieranie bez limitów, port odblokowany i prędkość w granicach 30-100kB. WTF???? uTorrent oczywiście. HELP

(Chillout) #14

symusek ,

Rozwiązaniem nie jest przesiadka na innego klienta. uTorrent jest lekki i naprawdę dobry.

Ustawienia maksymalne dla uTorrenta:

Pobieranie/Udostępnianie na 0.

Zaznacz opcję losowania portu w ustawianiach programu.

Uruchamiaj program do momentu,aż zmieni się na zielone kółko.

boober ,

Pobieraj pliki z większą ilością Seedów osób udostępniających plik i poczekaj aż się rozkręci z kilka/kilkanaście minutek.