Słaby transfer w utorrent


(GreenHorn) #1

Witam

Od jakiegoś czasu nie używałem utorrenta. Zainstalowalem, nie konfigurowalem go jakos specjalnie (tylko poprzez kreator) i transfery jeszcze w czasie wakacji siegaly 280 kb/s. Teraz mam problem - predkosc maksymalna to jakies 30-40 kb/s mimo nowych torrentow z duza iloscia seedow.

Zauwazylem ze logi sa pelne wpisow, wczesniej nie mialem praktycznie zadnych, oto screen: http://tinypic.pl/t1/out.php/i67544_utorrent.png

Prosze o pomoc

pzdr


(Krzysieek88) #2

Jaką masz wersję programu ?

Wygląda na to że nie możesz się podłączyć do nikogo, aby coś pobrać.

Podłącza i nagle timed out.

Sprawdź swój transfer i ping na tej stronie -


(GreenHorn) #3

Wersja: ostatnia beta 1.8, ale dalem ja wlasnie dlatego ze w wersji 1.7.x (nie pamietam ktora dokladnie) byl ten sam problem, myslalem ze nowsza wersja zaradzi (a nie zaradzila)

Lacze:

d- 2700 kb/s, u - 620 kb/s, ping - 50 ms


(Neon1992) #4

Może masz włączony jakiś firewall i blokuje porty. Miałem ten sam problem z KIS (kilka tematów niżej).

Złączono Posta : 19.11.2007 (Pon) 16:24

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=201817


(GreenHorn) #5

Niestety, w ustawieniach firewalla mam reguły dla utorrenta. Tragedia z tymi transferami - szybciej wysyłam niż pobieram...


(system) #6

Ja dodam od siebie że prawie zawsze szybciej wysyłam niż pobieram - to normalne jak jest dużo peerów. A i prędkość ściągania mam podobną i nie narzekam(łącze też identyko).


(GreenHorn) #7

Tylko wiesz, kiedyś ściągałem 300 mb poniżej godziny, a teraz już czwarta godzina styknie. Dlatego używam torrenta, bo nie mogłem już znieść transferów rzędu 20-30 w emule i rozpędzanie się w ciągu x godzin. Jeszcze w czerwcu było tak: dodaje, 15 minut rozpędzania, godzina upływa, a ja już mam to czego chciałem i upload daje na maxa.