Słaby zasięg liveboxa

Witam mam problem ponieważ siła sygnału z liveboxa jest bardzo słaba dociera tylko do ok 6 m bez scian i np sygnał nie dociera np do pomieszczenia powyżej. Stąd moje pytanie czy możecie mi polecić jakiegoś acces pointa ewentualnie inne rozwiązanie by siła sygnału była lepsza.

Z góry dzięki za odpowiedź Pozdrawiam

TP-LINK TD-W8960N

ja mam tp-linka TD-W8901G na 109zl z mediaexpert, mam go na piętrze i spokojnie działa przez ściany z jednego konca domu z mojego pokoju na drugi koniec domu na balkon, także powinno śmignąć bez problemu z parteru na piętro

Liveboxa jak możesz to oddaj bo z tego co pamietam płaci się za niego comiesięcznie dodatkowo 10 zł i nigdy nie przechodzi na własność (przez rok oddaje sie TP 120 zl , a za to można kupić sobie dobry router), więc jest to wyrzucanie pieniędzy tym bardziej że ma słabą moc i nie można pod niego podpiąć anteny wewnętrznej( chyba że dolutować ale efekt znikomy). Kup sobie coś z tp linka, zresztą każdy inny router z anteną będzie lepszy od Liveboxa.

Chyba że masz wraz Liveboxem TV w pakiecie to dokup access pointa http://allegro.onet.pl/tp-link-access-p … 89005.html

No właśnie livebox jest z TV, dzięki wszystkim za info

pozdro:)