Słały priorytet dla jednego programu

Otóż chciałbym wprowadzic stały priorytet w Menedzerze zadań dla Skype ,ponieważ mam słaby komputer i gdy ktos do mnie dzwoni a ja w tym czasie robie rzeczy wymagajace sporej pracy procesora to nie moge z nim rozmawiac (gdy nie ma zbyt duzo procesow jest ok).Czy mozna jakos ustawic zeby na stałe skype startował z procesem wysoki ? Bo ustawienie w menedzerze jest tylko tymczasowe.Wiem że najprostszym rozwiazaniem byłoby kupno nowego kompa lecz niestety w chwili obecnej mnie na to nie stać.Macie jakis pomysł?

Menadżer zadań windows i zakładka procesy i PPM na proces Skype i zakładka ustaw priorytet i daj na wysoki i powinno grać.

A najlepiej wyłącz co się da jak rozmawiasz przez Skype.

Ten standartowy sposób niestety jest tymczasowy :frowning: Znacie jakiś lepszy?

Złączono Posta : 15.11.2006 (Sro) 20:30

Juz znalazłem czesciowo odpowiedź :trzeba utworzyć pilk Skype.bat z pliku .txt z tekstem cmd /c start /High Skype.exe i jest ok .(Pisze dla tych którzy moga miec podobny problem) ale musze go wrzucic do autostartu zeby mi sie zawsze uruchamiał.jak to zrobic w xpku? Bo w win 98 miałem to opanowane w 100 % :slight_smile:

start-> wszystkie programy-> autostart Nowy skrót i wpisz.

Dzieki De Niro ,szukałem własnie folderu autostart ale nie było go w katalogu głownym windows jak w win 98 tylko zawędrował do documents and settings :slight_smile: Pozdrawiam