Slim hub usb 4 portowy - problem z internetem

Witam, a mianowicie mam problem i nie umiem sobie za nic w swiecie dac rady ! a mianowicie posiadam laptopa acer aspire 5737 z i nie dzialaja mi 3 usb tylko 1 mam sprawne, 2 zostaly zniszczone nie wiem jak bo kupilem laptop uzywany, a 3 daje prad ale nie gra, dobra ale to nie wazne, i podlaczam hub’a do tego 1 dzialajacego portu usb wszystko gra, myszka klawiatura, ale gdy podlacze modem (sagem fast 800 z neostrady) to normalnie zsynchronizuje polaczenie, polaczzy sie wszzystko dziala przez jakies 5 minut i internet sie resetuje O_o traci synchronizacje i zaczynaja migac lampki na nim, tak jakby zostal odlaczony i ponowie wpiety, po chwili sie zaladuje i znow dziala.

Gdy nie mam wsadzonego huba, to internet hula az milo, mial ktos do czynienia z czyms takim <-> czekam na jakiekolwiek porady, z gory dziekuje Lukasz ! : D

Wepnij tej modem i sprawdź, czy w menadżerze urządzeń nie masz ustawionego przechodzenia w stan uśpienia

Czy hub USB jest z zasilaczem czy też niekoniecznie ?

Być może chodzi o moc pobieraną pobieraną przez modem.

Szczególnie jeśli podłączasz kilka urządzeń pod jeden port USB może się okazać, iż moc dostarczana przez ten port jest niewystarczająca.

Pozdrawiam

AdamW

Przechodzenie w stan uspienia jest wylaczzone, a co do huba to nie wiem czy jest zasilany zasilaczem, ale nawet gdy podlacze sam modem usb pod tego huba to i tak sie modem wylacza.

A spróbuj podłączyć go bezpośrednio pod USB. Czasami jest tak, ze niektóre urządzenia USB(do nich należą przenośne dyski twarde), że trzeba je podłączyć bezpośrednio do USB, bo pod rozgałęźnikiem lub przedłużką nie chcą działać. Ja tak właśnie miałem z dyskiem twardym na USB, jak podłączyłem pod przedłużkę USB żeby nie odsuwać komputera i podłączać z tyłu, bo nie miałem na przodzie USB nie działało, a jak podłączyłem z tyłu bezpośrednio pod gniazdo to zadziałał.

No tak, bezposrednio do komputera dziala jak talala, ale jak podlacze go przez huba, to chodzi, przez taki czas, gdy nie dostanie obciazenia, naprzyklad; gdy uzywam tylko gg i mam to podlaczone przez huba to dziala, ale gdy wejde np na. faceboka, to od razu wywala internet. Chodzi mi czy idzie to jakos pogodzic, bo mam tylko 1 usb, tak jak pisalem wyzej. Ale dziwi mnie to ze dziala przez 10 min, a potem go wyrzuca.