Ślimak

(agaopo) #1

zastanawiam sie dlaczego tak sie dzieje.Mianowicie mam win xp prof,procek celeron 1000mhz,512 ram,neo 128,jak polacze sie z netem i uruchomie np.emula to moge zapomniec o otworzeniu jakiejs str na necie,jak slucham radyjka(screamer radio) odtwarza poprawnie ale tylko otworze przegladarke i juz przerywa muza,ogolnie mowiac komp chodzi jak slimak

(Gkdexster) #2

to nie od kompa masz cos takiego po prostu neo 128 jest wolne wiem bo mam. Po prostu zerasz caly transfer jednym programem

(lazikar) #3

Łącze masz za słabe zapewne. :smiley:

(Stempniak) #4

mogę sie mylic (pewnie tak jest :slight_smile: ale wydaje mi sie ze procek troche za lichy do takich ekscesów - sam jestem ciekaw co powiedzą bardziej doświadczeni experci

(lazikar) #5

Niby jakich excesów???

(Stempniak) #6

no e-mul, radyjko, i coś tam do tego jeszcze - ale tak jak napisałem pewnie nie mam racji i ciekaw jestem Waszych opinii

(Gkdexster) #7

Lacze jest slabe i tyle to tylko 128 mam tez i jak odpalam radio i przegladarke to scina i na to nie mam sposobu. chyba ze kupisz sobie 512 albo wiecej :slight_smile:

(Zbych ) #8

Cos trzeba wybrać albo przeglądanie stronek albo ściągawa , ja to tłumacze łepkowi od szwagra już ponad miesiąc ale on jakby miał twardziela zamulonego (czyt.mózg)i do niego nie dociera a tez ma neo 128 , a jest tak napalony na sciąganie muzy że nieraz ma załaczone tyle sciągania że monitora brakuje no i oczywiscie ten sam problem jak sciąga muze to strony nie chcą sie otwierać jak tylko wyłaczy sciąganie strony śmigają super.

(Bjkaras) #9

Ja gdy mialem SDI 115 kbit/s to takich rzeczy nie mialem. Czy mozna wnioskować, ze SDI jest lepszym łączem od NEO 128 ? :o

(boczi) #10

bjkaras a ściagałeś pliki z maksymalna prędkością dla Twojego łącza i słuchałeś radia o wysokim bitrate? ;]

(Bjkaras) #11

Tak, i bylo wtedy tak ze plik sciagany zwalnial (do jakiejs tam predkosci) , ale zadne radio nie przerywalo tak jak i rozmowa mikrofonowa itp. ;]

(lazikar) #12

Wybacz ale przy takim łączu to cieszyć się ze radio gra. :lol:

(boczi) #13

Jak chcesz przystosować łącze do określonych aplikacji, użyj :arrow: NetLimiter

Ameryki nie odkryjesz. Wszystko zajmuje określone pasmo.

(Kristof 26) #14

tyle że na dc dostaniesz za ten program bananka :twisted: :twisted: :twisted:

(boczi) #15

A czy my mówimy o DC. Nie taki jest cel tematu.

Każdy hub ma swoje określone zasady i tego się nie zmieni :?

(Asterisk) #16

Zgodnie z Regulaminem

Twój post jest z nim sprzeczny - kasacja