Słownik - problem

Niedawno znalazłem u siebie (przypadkiem) płyte ze słownikiem angielskim. Chciałem sobie go zainstalować, ale patrze, a tam nie ma instalatora - jak zawsze. :o Są tylko jakieś dwa pliki o rozszerzeniu .bin i .cue. :? Pierwszy raz sie z czymś takim spotkałem, więc proszę o pomoc i wytłumaczenie co z tymi plikami(jeśli wogóle) da sie zrobić? Pliki mają łącznie ok. 570 mb.

Pozdrawiam - kapuś

Te pliki to obrazy płyt…

coś mi się zdaje, że to piracka wersja :x a piratom tu nie pomagamy.

naszczęście tylko Ci się tak wydaje. :x

Trochę szacunku. Nie obrażaj mnie. Nie jestem piratem. :?

Nie chcesz- nie pomagaj, ale z takimi oddzywkami to możesz do kolegi, a nie do mnie.

Jak pisał rss są to obrazy płyt, więc nie mów, że jest to oryginalna płyta z programem. Co to za słownik ??

Myślę, że sugestaia rssa jest jak najbardziej uzasadniona. Firmy zazwyczaj nie sprzedają oprogramowania w takiej formie, gdzie pliki są zapisane jako obrazy płyty, lecz jako instalator.

Jeśli jednak, jak twierdzisz to twoja własność - to otwórz obojętnie jakim programem do emulacji napędu (np. daemon tools).

a to nieładna odzywka - uszanuj to, ze ktoś ci pomaga - a rss to zrobił - powiedział co to za pliki. A resztę można wyszukać…

Nie pouczaj mnie :?

Jak już pisałem :? jest to słownik angielski.

Naprawdę? A ja myślę dokładnie odwrotnie. :?

Dość.

Temat zamykam do wyjaśnienia.

Autora proszę o DOKŁADNĄ informację na PW JAKI słownik angielski jest dystrybuowany w formie obrazów płyt.