Słownika ang-pol, pol-ang darmowego

Hey

Szukam jakiegoś słownika w pełnej wersji pol-ang, ang-pol, bo większość darmowych jest ograniczinych np Easy Rider 2, jaką ja pobrałem.

Kiedyś na jakimś z Niezbędników Komputer Świat były takie fajne słowniki9ang-pol, pol-ang, niem-pol itd.) z wymową. Może ktoś ma je i mógł by mi podesłać do nich instalke.

A tu patrzyłeś :stuck_out_tongue:

No nie tu nie patrzyłem :stuck_out_tongue:

Głównie mi chodzi o słownik pol-ang :slight_smile:

Może ktoś ma jednak te słowniki z Komputer Świat :?:

Wielki słownik angielsko-polski polsko-angielski. Komputer Świat numer 13/06. Wystarczy wejść do internetowego sklepiku redakcji i zamówić ten numer. Możesz to zrobić TUTAJ

Większość bezpłatnych słowników umieszczanych w Niezbędniku, jest na stronie Komputer Świata http://www.komputerswiat.pl/download/00 … jezyk.html

Jeśli chodzi o słownik z wymową, to był w programie Angielski w pigułce (4/2003) albo Leksykonia (4/2002). Podejrzewam, że chodzi Ci o ten drugi program, ale obydwa są programami płatnymi, a do gazety dołączona była pełna wersja.

Na stronie Koputer Świat patrzyłem i pobrałem MoreWords, który pomaga w nauce angielskiego, Easy Rider 2 ograniczoną do litery E i Słownik angielsko-polski, ale tylko on jest ang-pol, a ja chciałem głównie pol-ang, jak już wcześniej wspomniałem.

Może są jeszcze jakieś darmowe słowniki, albo jakie płatne polecacie i ile kosztują?

To było dawno jak miałem te słowniki ale wydawało mi się że są bezpłatne, może jednak się myliłem. :?

ogólnie patrząc to w komputerowych gazetach full słowników i nauk języka angielskiego jest co wybierać :wink: