Słuchawki bezprzewodowe do gier

Siemka, szukam dobrych bezprzewodowych słuchawek do gier sieciowych(cs itp.) z mikrofonem, obowiązkowo bezprzewodowe. Cena tak do 300 zeta.

To jakieś szaleństwo. Grasz zawodowo w coś bo jak nie to szkoda pieniędzy na takie zabawki. Jak ja grałem w cs’a to starczały mi słuchawki tak do 50 zł z kablem. Przyznam czasami ten kabel potrafił przysporzyć trochę problemów ale bez przesady to tylko gry :stuck_out_tongue:

Ale jeśli jednak te kable ci nie leżą to proszę bardzo:

1.Philips SHD8600 ale do nich jeszcze kilka złoty byś musiał dołożyć to już coś solidnego

2.PHILIPS SHC 2000 te są wariantem, który bym wybrał ja jak bym miał w ogóle coś takiego kupować nie kosztują nawet 200 zł a opinie są bardzo dobre.

Słuchawki nr 1 fajne, ale przyznam cena wygórowana ;d a co do numeru 2 opinie mam takie, że są szumy i słaby sygnał, wiesz coś może o tym?

No niestety nie użytkowałem jestem zwolennikiem starej technologi tzn. kabla gdzie nie ma większych problemów z zakłóceniami.

Ogólnie przypuszczam też, że im tańsze tym gorsze w przypadku bezprzewodowych ale to też nie do końca tak jest wiadomo. Zależy też od firmy.

Może coś takiego: Creative Wireless Headphones ale cena jak dla mnie i tak z kosmosu.

Ogólnie jak tak patrze na coś poniżej 200 zł to nawet nie jest warte świeczki już sam wygląd odrzuca. Osobiście został bym przy przewodowych ale nie namawiam :slight_smile:

Zamierzasz kupować słuchaweczki przez internet? Jak nie to możesz poprosić tych w sklepie żeby ci je odpalili tylko tam jak nie będą mieli na stanie to po zamówieniu raczej nie ma odwrotu, więc jednak może być trudno. W dodatku jak kupujesz w sklepie internetowym nie używki to chyba jest gwarancja.

A słuchawki chcesz z mikrofonem czy bez bo to też raczej ważne dla gracza :slight_smile:

prawda jest taka że jeśli kupujesz słuchawki pod gry, gdzie jakość dzwięku musi być bardzo dobra, oraz żadnych opóźnień/błędów w komunikacji, to słuchawki bezprzewodowe słabo się będą sprawdzać