Słuchawki creative ep-630,oryginał czy nie?

Ludzie!

Kupcie sobie te słuchawki 5 zł drożej w sklepie i będziecie mieli 100% pewności że macie oryginalny produkt.

Tak jak pisałem na allegro 97,9% słuchawek, kart pamięci, baterii itp… to podróbki, nawet te w blistrach!

Witam.Dzisiaj dopiero otrzymałem przesyłke :? ,ale po zapoznaniu sie ze słuchawkami i wg. tego http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=20899 wynikia mi ze są one oryginalne :mrgreen: tylko to jest podejrzane ze przyszły w opakowaniu OEM

Jeśli masz OEM (w takim opakowaniu jak w zalinkowanym przez siebie temacie) to są to podróby. Producent nie wypuszcza słuchwek w czyms takim z tego co mi wiadomo.

PS: A propo pkt 6 to akurat z tym do końca się bym nie zgodził. Miałem okazję uzytkować oryginalne EP-630 jak i podróbki i tak wielkiej róznicy w odsłuchu moim zdaniem nie było.

No i pkt 7, tu raczej też moje uszy nie odczuwały różnicy… :stuck_out_tongue:

Bo EP630 i ZEN Aurvana to są bardzo słabe słuchawki, których już nigdy w życiu nie kupie, podobnie jak jakiegokolwiek sprzętu Creativa.

To NIE jest sprzęt dla ludzi powiedzmy wymagających… Dla mnie DNO! (posiadałem oba modele)

A ja generalnie jestem z nich bardzo zadowolony (mam tu na myśli EP-630 oryg. oraz “lewe” bo ZEN’ów nie miałem okazji uzytkować). Generalnie zalezy to od gustu słuchacza, jak dla mnie każde dokanałówki sa lepsze od pchełek, natomiast jakieś tam pałąki, nauszniki itp. to nie dla mnie - nie lubię jak mnie coś uwiera w głowę :stuck_out_tongue:

Są też tacy co w ogóle gwiżdżą na słuchawki i chodzą tylko do filharmonii by posłuchać muzyki :smiley:

Anyway, wracając do tematu głównym problemem podróbek nie jest to, że grają dużo gorzej (bo to akurat moim zdaniem nie jest do końca prawda) ale że ich jakość jest nieco gorsza no i nie ma gwary producenta (a wątpię by allegrowicz wymienił Tobie słuchawki na nowe gdy coś się stanie np po kilkunastu miesiącach). Z drugiej strony dwie dyszki… To mogłeś od razu kupić sobie kilka par na wszelki wypadek :wink:

Już jestem po testach tych słuchawek,przesłuchalem nimi juz wiele mp3 i wg mnie niewyruzniaja sie specjalnie :? ,moze troche moją wiekszy bas i grają głosniej

Już jestem po testach tych słuchawek,przesłuchalem nimi juz wiele mp3 i wg mnie niewyruzniaja sie specjalnie :? ,moze troche moją wiekszy bas i grają głosniej

Oryginalne -nie są w folii ja na aukcji- tylko w pudełku, a do kompletu są 3 typy wkładek dousznych (małe, średnie i duże) a cena to około 50 zł.

A konkretnie co masz na myśli??

A od kiedy słuchawki przychodzą w Opakowaniach OEM. A tak poza tym to jaka jest różnica pomiędzy Słuchawkowym OEM’em a Windowsowym OEM’em ?

pozdrawiam

Problem w tym, że podróbki też są często w komplecie z 3 “gumkami” :slight_smile:

EP630/EP635

Mam na myśli to, że są to słuchawki naprawdę bardzo słabe. Mają dużo źle kontrolowanego pustego i dudniącego basu, który zagłusza całą resztę pasma. Można napisać że grają one tylko basem który zalewa wszystko. Są ludzie którym to się podoba i myślą że słuchawki za 60 zł są najlepsze na świecie i nie maja pojęcia o jakości dzwięku.

Ale z drugiej strony dla przeciętnego człowieka EP630 podłączone do marnego telefonu lub badziewnej “MP4” z allegro wystarcza, a dla innych jest to wręcz masochizm…