Słuchawki CS, Głośniki Muza z Winampa-Idzie takie coś zrobić

Witaj. Przeszukałem całe forum na temat podłączenia słuchawek i głośników, aby w każdym grało coś innego. Znalazłem parę tematów ale nigdy nie było wyjaśnienia. Powiem, krótko. Mam Kartę Dźwiękową Realtek HD Output. Mam z tyłu 6 wejść. Nie wiem do czego one służą ale podam kolory:

Tył:

-różowy(mikrofon)

-zielony(głośniki)

-niebieski(nie wiem)

-pomarańczowy(nie wiem)

-czarny(nie wiem)

-szary(nie wiem)

Przód:

Zielony(słuchawki)

Różowy(mikrofon)

Jest to zintegrowana karta.

Myślę, że mnie zrozumieliście. Pozdrawiam i z góry Dziękuję.

Pytanie:

Jakie głośniki (2.0, 2.1, 4.0, 5.1) a słuchawki połączaj do przedniego zielonego, mikrofon do tylnego różowego.

Niebieski (takie coś do miksowania czy coś takiego . )

Czarny (głośniki tylne )

szary)głośniki boczne)

pomarańczowy(głośnik centralny Subwoofer)

nie da rady… na jednej karcie dźwiękowej tego nie uzyskasz… Chyba że ja nie wiem o tym :stuck_out_tongue_winking_eye: Bo mam taką samą kartę i nie może być dwóch sygnałów na jednym kablu…

  1. W przedni zielony wepnij słuchawki.

  2. Później http://www.rm.com/_RMVirtual/Media/Images/REaltek_HD_Audio_Manager.jpg.

  3. A następnie http://img194.imageshack.us/f/onboard1.png/.

  4. Teraz w Winampie we wtyczce wyjściowej Direct Sound ustawiasz urządzenie wyjściowe na głośniki, w CS w ustawienach audio robisz to samo tylko, że na słuchawki

  5. Gotowe .

Problem w tym że ja mam przy słuchawkach (rózowy i zielony) około 7cm kabla róż. i ziel.

Problem w tym, że ja mam inny Menadżer. A jak masz Skype’a to moje konto karol_…

Podaj więcej informacji: jaki system, jaki manager, jaka płyta główna.

A może by tak zmienić managera.

To trzeba podpiąć do przedniego panelu oba zgodnie z kolorami.

Właśnie tak podłączam. Głośniki mam pod DVD( scart podpięty pod DVD-przejściówka na cinch i później do kompa z tyłu na 3.5mm)głośniki 5.1 pod DVD.

jak ma win 7 . moze wyciszyc albo zmniejszyc albo ustawiac do psozczególnych odbiorników ^^ Więc wiesz ; d

Mam Windows Xp Professional, Manager “Gigabyte Technology”, Płyta Główna “Gigabyte” A czy na innym managerze pójdzie tak zrobić?

Dodane 04.12.2010 (So) 9:59

Przepraszam, że poruszam ten Temat Jeszcze raz ale nie dowiedziałem się jak to zrobić. Brat chce słuchać muzyki na głośnikach 7.1 ja chcę grać w CS.