Słuchawki - czy dobre? + kwestie zdrowia


(Blotny) #1

Jako, że od dziś w pokoju mam dwa komputery i to takie które dźwiękowo mogą się ze sobą "gryźć", szukam dobrych, ale TANICH słuchawek. Przeglądałem skąpca, ceneo, allegro i znalazłem takie cuś:

http://www.allegro.pl/item486211448_log ... skype.html

Z opinią:

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/ ... omentarze/

Mocno się zastanawiam na ich kupnem. Jako, że na słuchawkach się znam tyle, że nic, prosiłbym bardziej zorientowanych w temacie o pomoc. Czy takowe są dobre i czy można znaleźć coś lepszego do 30zł...

I jest jeszcze sprawia zdrowia, czy z czymś takim można bez skutków ubocznych posiedzieć 5-6h? Czytałem, że niby tak, ale wolę się utwierdzić. Z góry dziękuję za pomoc.


(Stasiek1240) #2

Co do zdrowia to zależy jak głośno będziesz słuchał. Jak głośno słuchasz to nawet na "słuchafonach" za 150zł Ci słuch przytępi.

Ja mam od miesiąca takie http://www.allegro.pl/item471555464_tdk ... szawa.html chodzę w nich po mieście, a MP3 to taka tania WIWA i jakość dźwięku niczego sobie. A po podpięciu do czegoś lepszego - mam w domu Pentagram EON Slide-R, jest jeszcze lepiej. Są bardzo wygodne. Kupiłem je dlatego bo takie standardowe douszne mi wypadały z uszu. :stuck_out_tongue:

EDIT: Te co podałem nie maja mikrofonu, ale nie napisałeś, ze chcesz.


(Morietto) #3

plunio7 , co do kwestii zdrowia chodzi też o bakterie... one tez są szkodliwe..