Słuchawki - czy dobre? + kwestie zdrowia

Jako, że od dziś w pokoju mam dwa komputery i to takie które dźwiękowo mogą się ze sobą “gryźć”, szukam dobrych, ale TANICH słuchawek. Przeglądałem skąpca, ceneo, allegro i znalazłem takie cuś:

http://www.allegro.pl/item486211448_log … skype.html

Z opinią:

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/ … omentarze/

Mocno się zastanawiam na ich kupnem. Jako, że na słuchawkach się znam tyle, że nic, prosiłbym bardziej zorientowanych w temacie o pomoc. Czy takowe są dobre i czy można znaleźć coś lepszego do 30zł…

I jest jeszcze sprawia zdrowia, czy z czymś takim można bez skutków ubocznych posiedzieć 5-6h? Czytałem, że niby tak, ale wolę się utwierdzić. Z góry dziękuję za pomoc.

Co do zdrowia to zależy jak głośno będziesz słuchał. Jak głośno słuchasz to nawet na “słuchafonach” za 150zł Ci słuch przytępi.

Ja mam od miesiąca takie http://www.allegro.pl/item471555464_tdk … szawa.html chodzę w nich po mieście, a MP3 to taka tania WIWA i jakość dźwięku niczego sobie. A po podpięciu do czegoś lepszego - mam w domu Pentagram EON Slide-R, jest jeszcze lepiej. Są bardzo wygodne. Kupiłem je dlatego bo takie standardowe douszne mi wypadały z uszu. :stuck_out_tongue:

EDIT: Te co podałem nie maja mikrofonu, ale nie napisałeś, ze chcesz.

plunio7 , co do kwestii zdrowia chodzi też o bakterie… one tez są szkodliwe…