Słuchawki do 100zł

Chciałbym kupić słuchawki bez mikrofonu zamknięte i wygodne. Kilka lat posiadałem Philipsy które były bardzo dobre, ale membrany już się zużyły :slight_smile: Teraz kupiłem kilka miesięcy temu jakieś Platinum za 30zł i też już zaczynają trzeszczeć. Tak więc chciałem sobie kupić coś takiego co by mi na więcej trochę starczyło. No ewentualnie można się pokusić o podwyższenie kwoty trochę :). Gdzie lepiej kupić w Media-Markt czy na Allegro? Duże są różnice cenowe? Będe podłączał je do kompa i ewentualnie do takiego bumboxa Sony CFD-S03CP który ma całkiem niezłą jakość dźwięku :slight_smile:

Zależy w jakim Media-Markt, gdzie?

To już twój wybór

Zainwestuj lepiej w dobrą kartę dżwiękową - będziesz się cieszyć przez długi czas doskonałą jakością dżwięku używając słuchawek za cenę nawet 10 zł.

:slight_smile:

ja polecam coś ze stajni Sennheiser

ostatnio kupiłem model HD202 i jestem zadowolony :slight_smile:

Nie wchodzi w grę ponieważ mam laptopa i nie tylko z niego słucham muzyki. Pozatym nie bez przesady bo słuchawki za 10zł z reguły nie są najwygodniejsze, nie ma basu i dźwięk jest zniekształcony… Z resztą sprawa karty dźwiękowej to nie aż taka duża różnica. Aha jeszcze nie wspomniałem o jednym… pianino cyfrowe… pozatym jakość dźwięku to przewaznie zależy od kodeka…

Całkowicie poważnie to Philipsy są najlepsze :slight_smile:

Mam więcej niż kilka słuchawek i dlatego jest takie moje zdanie.

Pozdrawiam mój ukochany Sosnowiec - moje miejsce urodzenia / teroz jezdym gorol - cebulorz /.

:piwo: Tyskie

/ i kochom W-wkę i wszystkie miasta w Polsce w których mieszkołem !!

ja mam Philipsy HP250, rewelacyjny basik

no i aż 6m kabla :] w sam raz do większych pokoi jak chcemy film obejrzeć z łóżka w nocy :]

Tak miałem Philipsy i moge potwierdzić że są naprawdę niezłe no ale po 5 latach nie brzmią już tak jak na początku :slight_smile: Dziś jade do Media Markt wybierzemy coś zobaczymy :slight_smile:

hehehehe ja kupiłem Manty za 15 zł i chodzą elegancko już ponad rok :smiley: :stuck_out_tongue:

http://allegro.pl/item270675593_sluchaw … hd437_oryg. :roll:

Powiem tak - Media Markt Czeladź - tam nic nie ma! :stuck_out_tongue: Kompletnie nic firmowego i godnego uwagi.

Za to RTV Euro AGD i owszem :slight_smile: Padło na Sennheiser HD201 są rewelacyjne. 110zł zapłaciłem.

steel sound 4H da sie wyrwać za 99-104zł :slight_smile: I te właśnie polecam

za późno :stuck_out_tongue:

TEMAT ZAMKNIĘTY! :smiley:

Kiedyś jeździłem z pewną osobą która miała w samochodzie głośniki Magnat. Jak było głośno to uczuwałem takie współgranie tonów niskich i wysokich i to właśnie czuje w tych słuchawkach, pierwszy raz doświadczyłem tego od tamtego czasu :slight_smile:

Popieram, na mojej karcie i na zwykłych słuchawkach stereo, dźwięk jest super, w grach jak i przy słuchaniu muzyki.

a ja się z tym nie zgodzę. Jeśli słuchawki mają g*wniane membrany to nawet najlepsza karta dźwiękowa nic nie da. Jeśli chodzi o super jakość dźwięku to tu może pomóc zakup dobrych słuchwek i najnowsze stery+dobry cfg karty dźwiękowej. Ważna wysoka jakość karty dźwiękowej jest ważna jedynie przy zestawach 2.1 itd. gdyż jakość dźwięku przy wielu głośnikach musi być lepsza, dlatego do zestawów 5.1 daje się odpowiednie karty dźwiękowe.