Słuchawki do 140zł

Dzięki kupie Sennheisery.

Jakie można wiedzieć? Jak HD 201 to jakbyś mógł to powiesz mi jak się spisuję w CS’e. :stuck_out_tongue:

No akurat hd 202 :stuck_out_tongue:

Ale powiem ci jak się spisują [202]. Jednak musisz chwile poczekać bo zmówiłem z allegro

Czekamy na relację. Sprawdź tylko jeszcze jak się w muzyce sprawuje. :slight_smile:

A więc tak: Słuchawki już mam [202]. MUZYKA : wszystko byłoby dobrze gdyby nie te basy. Według mnie jest ich za mało. Możliwe, że to integra nieco je blokuje i są nowe. Trzeba je trochę dogrzać

A tak wysokie i średnie tony grają piknie jak na tą cenę.

GRA: w cs’sie sprawują się jak na razie szaro. Nie można stwierdzić czy przeciwnik jest przed czy za tobą. Ale dla pocieszenia dodam, że na słuchawkach gram 1. raz i możliwe, że muszę przywyknąć:P

Najwyraźniej musisz się przyzwyczaić z przejścia z głośników na słuchawki. :slight_smile: :stuck_out_tongue:

po 2 wygrzej słuchawki bo ja po kupieniu swoich siberii na początku nie słyszałem nic 5 h zostawiłem żeby się grzały wracam do csa i jest miód :smiley:

co do bassow to ja słyszałem ze te słuchawki maja ich aż za dużo, jak dla mnie problemy z konfiguracja w sterownikach :slight_smile:

No tak możliwe. Podłączyłem pod pilota od creative t6060 i jest ciut lepiej. Ja myślę, że jednak że wina integry. Ustawienia mam ok :slight_smile:

Przecież HD-202 mają aż nad bassu. Ja właśnie chcę kupić je, ale najlepiej z Audigy, bo integra wiadomo nie najlepiej się spisuje. :stuck_out_tongue:

Bass to one mają ale jak narazie szału nie ma

Ja mam Sennheiser HD201 Game, gram profesjonalnie w Cod4 i rekreacyjnie w csa i powiem że słuchawki genialne ;] oczywiscie nie najlepsze ale jak za ta cene, bez obaw mozesz qpic.

::lemon96:: , mówiłem że szału nie będzie

Nie chcąc robić nowego tematu.

Co polecacie, HD-201 GAME czy HD-202?

No hd już coraz lepiej grają (ale jeszcze będę grzał)

ja mam senki HD202 i jestem z nich zadowolony, bają bardzo dobry dźwięk, bas jak na słuchawki całkiem niezły :smiley: mogłyby mieć troszke nauszniki większe ale te co są i tajk są niezłe, dobrze przyciskają małożowiny… z czystym sercem moge polecić, dałem za nie 99zł jakieś 2-3 miesiące temu

No muszę powiedzieć, że słuchawki spisują się świetnie. Ich rozgrzanie sprawiło o niebo lepszy dźwięk. Bas jest czysty i głęboki jestem naprawdę mile zaskoczony. :slight_smile: Nie sądziłem, że będą tak grać :slight_smile:

W cs’sie również spisują się świetnie.

Super, naprawdę POLECAM!!

POZDRAWIAM

Wiedziałem, że wygrzewanie daje efekty, ale nie sądziłem, że aż takie. :slight_smile:

A jak z wygodą? Uciskają? Pocą się uszy?

Masz mikrofon od Zalmana? Jak się spisuje?

Trudno żeby 2 głośniki zrobiły ci efekt przestrzenny… kwestia przyzwyczajenia i nauczenia się metody interpretacji dźwięków z przodu i z tyłu w wykonaniu danej karty muzycznej.

Adalbert : Mikrofonu nie mam od Zalmana. Uszy bolały mnie na początku. Teraz jestem bardziej przyzwyczajony, jednak do wygodnych one nie należą. Ale da się przeżyć. Po jakimś czasie delikatnie uszy się grzeją, ale dobrze izolują hałasy z zewnątrz.

Odświeżam temat:)

::lemon96:: , możesz powiedzieć po jakim czasie zaczynają boleć Cię uszy w tych 202? I nie nosisz przypadkiem okularów? Ja noszę i wiem, że to problem w przypadku słuchawek, dlatego wolałbym jakieś zakrywające uszy. Ale mocno zastanawiam się nad kupnem 202.