Słuchawki do 150zł

Witam

Chciałbym zakupić słuchawki do grania jak i do słuchania muzyki (bardziej do muzyki).

Proszę o propozycje.

PS: Najlepiej gdyby miały przetworniki: magnesy neodymowe.

Otwarte czy zamknięte? Otwarte koss ur40 , zamknięte dozbieraj troche albo senki hd202.

Obojętne jest to czy otwarte czy zamknięte

Więc bierz kossy.

Jeśli mowa o Kossach to odradzę SB45. Mają wadę fabryczną - pęka łącznie słuchawek ze stelażem. Mi pękły po paru miesiącach, oczywiście gwarancji nie uznano. Zaproponowano mi naprawę, która z kosztami wysyłki wynosiła 80zł…

SENNHEISER HD 205

Między senkami aż do hd550 jak nie jest melomanem różnicy nie usłyszy nie warto. Te kossy ,które tak uciążliwie polecam biją wszystko w tym przedziale cenowym i nawet nie warto nic innego szukać wiem co mówie. Może ,że komuś uparcie zależy na zamkniętych to wtedy już lepiej zainwestować w droższy model. Co do tej gwarancji kossa to ze wszystkim (każda jedna rzecz ,każda firma) tak jest może ,że kupisz sobie kulke od łożyska to możesz mieć pewność ,że się nie zepsuje to są tanie słuchawki nie ma co wymagać wytrzymałości to można sobie życzyć za wyższą cene a tak nie można mieć wszystkiego producent musi na czymś oszczędzić albo jakość dzwięku co za tym idzie lepsze większe magnesy , droższe kable i membrany, przetworniki albo lepszy plastik na obudowe tak jak to robi sennheiser w tańszych modelach.