Słuchawki do 200 zł+propozycje


(system) #1

Witam

Mam pytanie:

Jakie słuchawki do 200zł były by najlepsze do grania (w counter strike)

oto moje propozycje:

Everglide s-500 Professional Gaming Headphones link http://progamer.pl/go/_info/?id=812

SteelSeries Siberia link http://www.allegro.pl/item680875573_slu ... w_dhl.html

STEELSERIES 4H http://www.allegro.pl/item674448980_slu ... ratis.html

Lub inne(czekam na Wasze propozycje).

Proszę o opinię smile.gif


(Lucassith) #2

SteelSeries Siberia mam ja :slight_smile: bardzo dobre słuchawki nawet od tego samo sprzedawcy z allegro :slight_smile: polecam i go i słuchawki.


(Cyba91) #3

Ja też bym brał te od SteelSeries Siberia albo coś z logitecha szukał,ale zbytniej różnicy nie odczujesz bo wszystkie są z najwyższych półek i wszystkie są bardzo dobre.


(system) #4

A jak z wytrzymałością tych słuchawek ?


(Arcin11) #5

Jak to są słuchawki z najwyższej półki i są bardzo dobre to ja jestem św. Mikołaj :smiley: Oprócz tego ,że się rozsypują są mocno awaryjne jakość dzwięku jest do niczego to jeszcze koszują sporo no ale ok steel wysoka półka.., Logi też nie słynie z dobrych słuchawek :smiley:

A ja bym tych steelów całych nie kupował może ,że za darmo i by mi płacili za to ,że je używam jak to robią z pro gamerami. Nie bierz żadnych słuchawek od steel ani podobnych firm gamingowych zwykły chwyt marketingowy a wiadomo ,że w produkcji słuchawek większe doświadczenie ma sennheiser , akg,koss, grado bierz coś od tych firm ja polece koss ur 40 , senki hd201 ,202 akg 512,514 grado raczej nie bierz bo lepsze do muzyki niż w pozycjowaniu a jak chcesz mieć naprawde zabójcze pozycjonowanie w przestrzeni to senki hd 550 tak naprawde pro gamerzy grają właśnie na takich słuchawkach a zdjęcia na lanach to pic na wode za co dostają kase na dodatek.


(system) #6

upp