Słuchawki do mp3 - co polecacie?


(Polopolo1991) #1

Witam

może mi ktoś na allegro polecić jakieś dobre słuchawki do odtwarzacza mp3 w cenie 30 zł żeby miały dobry basik bo słucham bitowej muzyki. :lol:

Zastanawiam sie nad tymi:

http://www.allegro.pl/item612449248_now ... _cena.html

Pozdrawiam.


(skrzek) #2

ja mam już drugie EP-630 - bass elegancki jak dla mnie, do tego niezle wyciszają otoczenie, wiec odtwarzacz najczęściej jest na 1/4 ustawiony, a powyżej połowy zaczyna głowa pękać :wink:, co do ich trwałości - trzeba się obchodzić dość ostrożnie - mi wytrzymały rok (to bardzo dużo) mimo, że w tygodniu uzywam ich 1-2 godz. dziennie.


(klopas) #3

EP-630 ale na ceneo kup... nie na allegro!

moje epki wpadły kilka razy do kałuży, nie dbam o nie a dalej się trzymają :smiley: (nie wiem ile je mam, ponad rok raczej :slight_smile: )

warto do nich dopłacić tym bardziej że słuchawki kupujesz raz na długi czas więc nie opłaca się oszczędzać, kupisz taniej i na tym tylko stracisz :wink:


(Polopolo1991) #4

ale ja szukam do 30 zł coś...


(Heezootoo) #5

to pójdź do sklepu i kup byle co do 30zł to chyba różnicy nie odczujesz


(klopas) #6

za 30zł kup se jakiś szajs, rozwali się po miesiącu, potem kupisz kolejny szajs który tez się rozwali po miesiącu i znowu i 90zł w plecy a tak to masz normalne słuchawki... EP-630 to najtańsze słuchawki, na tańsze nawet nie patrz...

najlepiej idź do reala/tesco/inny i kup sobie takie za 4zł i już i na pewno lepiej zrobisz niż wydając 30zł na słuchawki...


(Heezootoo) #7

klopas dobrze mówi. ep-630 to najtańsze słuchawki które w minimalnym stopniu posiadają jakieś własności dźwiękowe. Za 30zł kupisz jakieś doki które ich nie posiadają i nigdy posiadać nie będą. Nie wspominając o tym jak takie badziewie działa na słuch


(Retero) #8

Może się przydać przy zastanawianiu się http://www.thg.pl/readarticle.php?article_id=30


(el polaco) #9

Ja sobie spry czas temu kupiłem Crative Aurvany douszne. Ogólnie wymiatają tylko ta cena 160 zł.


(klopas) #10

kur... de :stuck_out_tongue: dokanałowe! douszne to takie jakie najczęściej dodają do fona/mp3/itd :stuck_out_tongue: dokanałowe to EP-630!

któryś raz to już pisze :stuck_out_tongue:


(Heezootoo) #11

ta kupę czasu aurvany były za 160zł teraz najtaniej w rtv euro agd za 200zł. Podrożały bo ktoś musi zapłacić za ich notoryczne wymienianie na gwarancji:) aurvany mają super dźwięk tylko byle badziewiem z reala bo tesco ich nie napędzisz i plikami mp3 z inernetu


(el polaco) #12

jak mam niektóre kawałki z predkoscia 320kb/s to jest masakrycznie zawalisty dźwięk...


(Retero) #13

Jeżeli chodzi o jakość to ściągajcie z półek sklepowych.


(klopas) #14

po co? przecież mamy iTunes, jedna piosenka to chyba jeden dolar (tzn. 0.99$ :wink: ) z tego co wiem, kupujesz na allegro iTunes Gift (zdrapka, najlepiej kupić od razu na 100 dolców), wpisujesz kod i ściągasz to co cię interesuje (potem synchronizacja z iPodem/iPhonem albo kopiujemy na mp3/mp4/telefon z dokumentów) i jest w 100% legalnie :wink:


(Polopolo1991) #15

dobra ale nadal nie odpowiedzieliście na moje pytanie czy te słuchawki będą dobre?

http://www.allegro.pl/item612449248_now ... _cena.html


(Heezootoo) #16

odpowiedzieliśmy, nie będą dobre


(k-9) #17

polopolo1991 eeeeeeeeeeeeee nie.

są jakieś przestarzałe... lepiej kupić EP630