Słuchawki do odtwarzacza mp3 do 100zl


(Sombre) #1

Witam!

Niedługo będę kupował nowe słuchawki do odtwarzacza mp3 Sony NW-E013, max. do 100zl plus koszt wysyłki. Zastanawiałem się nad:

Creative EP-630 http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/82214

Sony MDR-ED21LP http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/82831_cena/


(Ground21) #2

polecam to forum:

http://forum.mp3store.pl/index.php?showforum=25

z tych dwóch par słuchawek nie słuchałem żadnej… ale od siebie mogę polecić koss porta pro (co prawda mają impedancję 60Ohm jednak grają bardzo dobrze z przenośnymi mp3) - cena ciut wyższa niestety (kosztują koło 130zł)


(Poniaatowski) #3

Ja bym poradził, żebyś kupił Creative EP-630…

Według mnie bardzo dobre słuchawki, ale musisz uważać na kabel łączący się z jackiem :slight_smile: jesli będzie często i mocno “zagniatany” możesz później nie miec w jednej słuchawce dźwięku albo w dwóch :slight_smile:


(Kabuto1378) #4

forum.mp3store.pl

spróbuj lepiej tam to forum wyspecjalizowane w tych sprawach.Ze swojej strony powiem zastanów się czy jest sens wydawać ta stówę na słuchawki. Wydaje mi się że nie ma sensu, osobiście do swojej mp 4 Meizu M6 SP mam

http://www.cooling.pl/lognetmedia-cyber … ,1832.html i jestem zadowolony.

Miej na uwadze, że jeżeli będziesz słuchał muzy w drodze z/do domu ew. w szkole czy pracy możesz nie zauważyć różnicy pomiędzy tańszymi a droższymi słuchawkami bo będzie przeszkadzał hałas dlatego ja doradzam tańsze, zakup droższych słuchawek ma sens wtedy gdy będziesz w stanie delektować się dźwiękami w ciszy i bez szumów, wtedy docenisz jakość dobrych słuchawek.

A o tych słuchawkach SOny nie słyszałem za to o Creativ-ach owszem tak i były to w większości pochlebne oceny.

Polecam właśnie słuchawki do kanałowe.


(Baldys15) #5

ja polecam kupno z dousznych Vedia SRS-200:

http://www.ceneo.pl/975598

sam ich używam od 2 miesięcy,niedługo przyślą mi Sanse Clip i zobacze jak naprawde grają :wink:

z dokanałówek te:

http://www.ceneo.pl/703116

także zachwalane na forum mp3 store i warte swojej ceny :slight_smile: tylko uważaj na podróbki słuchawek np Creative ep-630 za 20zł w wersji Oem,jest wersja tylko Box i na 2 letniej gwarancji,zresztą inne słuchawki też podrabiają,ja na twoim miejscu kupiłbym np w jakimś sklepie komputerowym,a nie na allegro,gdzie czasem są problemy z gwarancją :-x


(Mike Wroclaw) #6

“możesz nie zauważyć różnicy pomiędzy tańszymi a droższymi słuchawkami bo będzie przeszkadzał hałas” ja bym się nie do końca zgodził. mam dobre słuchawki w Samsung YPZ5F i nawet jak dam na full to dźwięk mało traci na jakość i w ogóle nie słychać otoczenia gdzie natężenie hałasu jest spore.

ale wiadomo, każdy poleca tak i jak uważa


(Crealive) #7

Polecam Creative EP_ 630 Naprawde są wypaśne

Jeśli lubisz rytmy techno,house,dance pop,hh to właśnie sa dla Ciebie

Do rocku nie polecam… [-X

Naprwde są fajne włożysz słuchawki do ucha i juz słuszysz tylko muzykę nic wiece


(Dawid Dzidzi) #8

Nie zakładając nowego tematu. A jakie słuchawki nie douszne tzn. te takie na uszy wielkie polecacie do 100zł ? :stuck_out_tongue: