Słuchawki dokanałowe do 100 zł Jakie kupić słuchawki- jakie?

Jakie kupić słuchawki - cena do 100 zł. Mam zamiar ich używać na Nokii N73.

Chcę aby były głośne i miały dobre, mocne basy. Dobrze byłoby gdyby miały również dobre wyciszenie.

Zastanawiam się nad: SHE9500 / SHE9550 / PL11 / PL30 lub inne?

Pytanie, które?

W takim razie do 100 zł, mogę polecić Tobie słuchawki Sennheiser cx200, jeżeli zdecydował byś się na słuchawki za 220 zł to polecam Tobie Sennheisery cx400 II, bardzo dobra jakość dźwięku, solidnie wykonane, głębokie basy oraz znakomite wyciszenie, tak się składa, że jestem szczęśliwym posiadaczem tych słuchawek.

Pozdrawiam Heisen

Jeżeli chcesz za 75 zł, to z allegro zamów SoundMagic PL12… chyba, że preferujesz mocniejszy bass - podobno PL11 są lepsze. Podobno, bo nie testowałem. PL12 mam i wiem, że fantastycznie grają z Pentagramem Eon Cineo ;] Niedługo sprawdzę je z HTC TyTN II.

dodam coś od siebie, pod żadnym pozorem nie kupuj na allegro :wink: CX300 też są godne polecenia choć trochę na rynku są

dobry bass masz w Koss Spark Plug, niektórzy narzekają że przesadzony, dla mnie te słuchawki byłyby idealne… no i masz dożywotnią gwarancję :wink:

ew. jeśli ci pasują to Koss Porta Pro/Koss Sporta Pro, też są dobre ale wymiary nie wszystkim pasują…

Do tela wystarczą chyba te pl11, po co pakować więcej jak to tylko do telefonu…

Dzięki. Wybór padł na Sound Magic PL11

no i prawidłowo…

a jak go zmieni na iPhone, N81, N85 albo N96? :stuck_out_tongue: albo będzie chciał używać do iPoda bądź komputera?

jak zmieni telefon, a te słuchawki już mi nie będą wystarczały to też je będzie mógł zmienić…takie głupie gadanie.

podwójne płacenie, nie wiem jak wy ale ja nie ładuje 100% kasy w sprzęt, i takie coś by mnie zdenerwowało…