Słuchawki dokanałowe w granicach 300zł do Heavy metalu


(Eregus) #1

Witam,

ostatnio zastanawiałem się nad zakupem słuchawek dokanałowych. Nie chciałbym wydać więcej niż 300 zł, a nawet wolałbym trochę mniej. Potrzebuję mocnych basów i dobrej izolacji hałasów, głównie będę słuchać mocnego metalu/rocku. Od roku mam słuchawki nauszne Creative Aurvana Live! i sprawują się bardzo dobrze - poszukuję jakości chociaż trochę zbliżonych do nich. Jak na razie będę ich używać w połączeniu z odtwarzaczem SanDisk Sansa Clip, ale bardzo prawdopodobne, że za niedługo kupię iPhone'a o będę go używać do słuchania muzyki (więc fajnie byłoby jakby miały pilot kompatybilny z nim, ale nie zależy mi na tym aż tak bardzo). Z góry dzięki :slight_smile:

Pozdrawiam


(antiferno) #2

http://allegro.pl/koss-theplug-the-plug ... 35459.html bardzo dobry dzwiek do tego izolacja przez co nie musisz ustawiać volume na full i nie męczysz uszu kiedy jesteś narażony na głośne dzwięki otoczenia. Dobrze trzymają sie w uszach jedyna wada to cienki kabelek który mi sie popsuł bo trzymałem Ipoda w kieszeni spodni podczas jazdy rowerem przez co kabel sie ciąle wyginał...Mimo wszystko polecam takie słuchawki ; P


(Eregus) #3

Nie wyglądają na złe, ale raczej szukam słuchawek z nieco wyższej półki cenowej - te są dobre, ale jednak wolałbym nieco porządniejsze. :slight_smile:

-- Dodane mniej niż minutę temu --

A więc tak, poszukałem trochę o słuchawkach i mam dylemat: wybrać Sennheiser CX 400 II Precision czy Creative EP-830? Obie sprawiają wrażenie naprawdę porządnych, a cena jest w miarę podobna. Jakie byście ma moim miejscu wybrali?