Słuchawki. Kilka pytań

Witam.

Mam zamiar kupić TE słuchawki. Słyszałem kiedyś od pewnego sprzedawcy w sklepie, że ze słuchawkami na USB mogą być problemy…? Drugie pytanie, to czy na Wasze oko te słuchawki mają wbudowaną kartę muzyczną? I jeśli ktoś takowe używał, to niech się wypowie także o jakości nagrywanego dźwięku przez mikrofon tych słuchawek.

niby jakie problemy ? :x Raczej karta powinna być, a czy jets to trudno powiedzieć… poza tym bezfirmówka za 139 zł ? Ciekawe jaka jakość jest… ja bym Ci polecał coś lepszego, Plantronics Audio.90 lub podobne słuchawki z tej samej pułki. Ale to jeszcze zależy do czego chcesz je używać, bo możesz nie dbać o dzwięk a tylko np: popisać się że masz Słuchawki 5.1 :x

W takim razie polecasz bardziej te: http://allegro.pl/show_item.php?item=85287153 ??

Znaczy wiesz, powiem Ci tak… Miałem te słuchawki ok. 1,5 roku i dzwięk nie ma sobie równych w tej klasie sprzętu… a teraz jak widze że kosztująone 60 zł :shock: gdybym tylko miał te 60 zł… :frowning:

Zobaczysz jak dojdą do Ciebie… bo widze że już zalicytowałeś :slight_smile: Tylko uważaj żeby Ci nie spadły czy żebyś na nich nie usiadł bo są bardzo delikatne :stuck_out_tongue: Ale ten dzwięk mmmmm :slight_smile:

Kupiłem, w końcu 60zł to jeszcze nie jest wielka strata a jak patrzę na cenę w sklepie 170zł… To od razu kupiłem :slight_smile: :D.