Słuchawki + mikrofon

mam sluchawki z wbudowanym mikrofonem. wgralam sobie Skypa i tam jest opcja: wykonaj rozmowe testowa glosniki dzialaja ale mikrofon nie;/ a na gg nie wykrywa mi mikrofonu a mam wersje 7.0 nie wiecie moze jak to skonfigurowac aby dzialalo? z gory dzieki

Kliknij prawym przyciskiem myszy na trayow’ą ikonkę głosniczka>>właściwosci>>tam własciwosci >>zaawansowane znajdź mikrofon zaznacz go i potem ustaw głośnosc powinno chodzić

co do testowego gg 7 bo tak go nazywam tez nie działaja mi rozmowy głosowe juz pisałem o tym ,co do skype to poszperaj w ustawieniach programu lub tam gdzie napisał przedmówca

Start>>Panel sterowania>>Dźwięki, mowa i urządzenia audio>>Dzwiąki Użądzenia Audio>>zakładga Głos>>Testowanie sprzętu.

mam windows 98 i nie ma u mnie takiego czegos jak dzwieki mowa i urzadenia audio moze ze jestem slepa :stuck_out_tongue_winking_eye:

Złączono Posta : 08.07.2005

Dzieki !!

Złączono Posta : 08.07.2005

i jeszcze jedno glupie pytanie…na tym pasku zadan na samym dole kliknelam glosniczek. i tam cos zaznaczylam ze teraz go nie ma ;/ jak go przywrocic?

Start>>Panel sterowania>>Dźwięki, mowa i urządzenia audio i tam zaznacz umiesc ikone na pasku zadan