Słuchawki nauszne//zewnętrzna karta dźwiękowa

Wiem, że tam są. tylko nie wiedziałem czy są pod Vistę. Ok. Czyli postanowione dzisiaj za jakieś 3 godziny pojadę do komputronika i kupię tego creativa. Później zdam relacje.

Hej. Kupiłem juz tą kartę. Jak na razie nie ma problemów ze sterownikami. Tylko trochę głupio się używa media centera i się zawiesza za każdym razem kiedy usiłuje włączyc jakieś zdjecia. Ogólnie fajny dźwięk. Dla nie których może troche kiepski, ale dla mnie jest w sam raz (jak sie pogrzebie w ustawieniach jest jeszcze lepiej). Ogólnie oceniam ją na 8.5/10. Teraz myśle nad kupnem lepszych słuchawek. Poleciałbyś mi jakieś dobre z dobrym bassem? (nauszne). Cena max. 200zł

Z dobrym bassem AKG K420, Sennheiser HD228, Creative Aurvana Live!, Koss UR40, zajrzyj też na forum mp3 store jest sporo testów słuchawek lub tam załóż temat forum całkowicie poświęcone MP3/słuchawkom, co do zakupu to odradził bym allegro, łatwo się tam można naciąć na podróbki słuchawek gł Sennheiserów, Creative, dobre sklepy np rms.pl, q21.pl lub jakiś inny większy typu komputronik, agito, esc, proline, itp.

kossy odradzam (słabizna)

obecnie uzywam AKG K99 i moge polecic (bass lekko podbity, o ile w ogóle, ale do wyregulowania equalizerem, reszta bardzo elegancko, srednie, wysokie tony w normie, zero szumow, no i wykonanie solidne - bardzo trudno popsuc, prosta budowa i dlugi kabel - 3m)

cena ponizej 200zł powinieneś dostać

co do karty to pomiędzy laptopową wbudowaną a taką do 200zł różnicy dużej nie usłyszysz (a wziales chyba tego X-Fi pewnie, a tam rewelalacji nie ma, za to jest marketing.