Słuchawki Philips shl 3000 - Opinia?

Witam,

Chciałam kupić na prezent słuchawki które będą sprawować się dobrze z telefonem, komputerem jak i wzmacniaczem.

Wpadły mi w oko słuchawki Philips shl 3000

index.php?get=1&f=1

Czy ktoś takie ma? bądź miał? Zależy mi na opinii jak sprawują się z dźwiękiem, basem? jak tam z wytrzymałością :wink:

Lub ewentualnie czy mógłby ktoś doradzić jakieś dobre sprawdzone słuchawki do ok 100 zł ;

Liczę na odpowiedź

Pozdrawiam :wink:

Ja miałem kilka modeli Philipsa i nigdy nie byłem z nich zadowolony. Teraz mam Craetive HQ-1600 (można też wybrać sobie inne modele Crative, jest do wyboru masa modeli) i są fajne. Pasuje mi ich głośność oraz barwa brzmienia. Nieraz słuchawki są głośne, ale są też podatne na przestery. Co do Philipsów to mam też wrażenie, że grają sporo ciszej niż modele innych producentów.

Posiadam model SHP2700 i jestem z nich bardzo zadowolony. Dźwięk IMHO ciepły, sporo niskich tonów. Muszle nie mają tej ceraty przez co nie przyklejają się do głowy :wink:

Fakt, że jak się długo na nich słucha to robi się ciepło w uszy - uznałbym to jako minus tych słuchawek.

http://allegro.pl/listing.php/search?ca … s+2700+shp

Kurcze to już w ogóle zgłupiałam :slight_smile:

Craetive dobra firma, mam nagłośnienie do kompa z tej firmy natomiast jako słuchawki nie podobają mi się wizualnie, ponieważ przeważnie muszle są duże jajowate… wolałabym coś zgrabniejszego podobnego do budowy Philipsa.