Słuchawki Sony MDR-EX75SL

Witam co sądzicie o tych słuchawkach:

http://www.pixmania.com/pl/pl/2443412/a … -czar.html

Czy warto je kupić? Jaki jest na nich dzwięk może ktoś je posiada? Jakie wrażenie??? Czy jest na nich dobry bass???

Pozdrawiam?

Widać po cenie powinny być dobre ale (według mnie) rzadko zdarzają się dobre słuchawki (takie douszne).

Możesz kupić i sam sprawdzić,zawsze masz te 10 dni na sprawdzenie a jak Ci nie będą odpowiadały możesz oddać w przeciągu 10 dni.

Myślę ze ten sklep nie taki dobry więc radził bym Ci kupić ewentualnie gdzieś indziej.

Ok ale tak ogólnie to nie chodzi akurat o ten sklep .tak na przyklad tylko wkleilem.Ogólnie o ten towar chodzi

Pozdrowienia

Głupoty gadasz, może oddać TYLKO oryginalnie zapakowane. Testy więc odpadają.

jakość dźwięku w słuchawkach fantastyczna ale lepiej kupić Sony mdr-ex85

A bassy jakie?

bass jak dla mnie powalający, sam uwielbiam tzw “łupanki” czyli muzykę z mocnym akcentem basowym, używał bym tych słuchawek dalej ale trafiła sie okazja kupna fajnych słuchawek i te sprzedałem za pół darmo.

zobacz też czy przypadkiem nie masz za słabego odtwarzacza bo przykładowo telefon który posiadam ma dość dobry sterownik dźwiękowy ale niestety nie było tak rewelacyjnie jak na iPod Touch, więc zależy też od odtwarzacza.

Posiadam samsunga G600 i po zmianie softu bass mam potężny ale słuchawki sie rozwaliły i właśnie chce kupić te sony ale się obawiam że nie będzie taki jak wcześniej…

jak do tego telefonu to radze zakupić najlepiej oryginalne w sklepie Creative EP-630

bo tych sony nie wykorzystasz potencjału

A Czemu nie Sony?? Czym się różni od Creativa? Możesz wytłumaczyć? Na co najbardziej zwracać uwage przy kupnie słuchawek??

są tańsze, nie ma sensu wydawać 150zł więcej jak i tak różnicy w dźwięku nie będzie.

Cena nie gra roli bo i tak mieszkam w Wielkiej Brytanii i cena jest śmieszna tych słuchawek no ale to już zadecyduje jakie wybrać

śmieszna bo podróbki :frowning: w Anglii kosztują około 35 funtów oryginalne.

Ale przecież jest oryginalne logo Sony- Cena 15Funtów

Czy wielkim problemem dla podrabiającego jest umieszczenie na produkcie loga SONY?

przecież to jest normalny sklep ze sprzetem. Na pudełku jest logo i z tego co widzialem to na słuchawkach też jest logo i 1rok gwarancji, 3 wymienne gumki. Przecież nie można loga firm umieszczać na produktach? Czy się myle?

a myślisz że w normalnych sklepach nie sprzedają podróbek ??, to już lepiej kupić w markecie słuchawki za niecałego funta, grają na podobnym poziomie jak te Sony MDR-EX75SL za 15 funtów

z Chin można je spokojnie sprowadzić po 2 $ za sztuke :smiley:

Ok to ostatnie pytanie. Jak mam odróżnić Oryginał od podróby- Przecież wyglądają identycznie. Może jakieś znaczki coś?

oryginalne są zapakowane w blister czyli w plastikowe pudełko, poza tym gwarantem musi być Sony a nie inna firma zewnętrzna

Dobra ale przecież napisałem że jest firma Sony z kułeczkem® na przodzie opakowania i na każdej słuchawce tez.Pudełko plastilowe w środku gwarancja z tego co widziałem.Wszystkie słuchawki Sony powinny mieć kabel w dotyku jak guma prawda? aha a znaczek CE z tyłu powinien być? Jeszcze jedno i Made In …(Gdzie) Wie ktoś. Dzieki za pomoc nie mam więcej pytań