Słuchawki Sony MDR-ZX600

Witam , nie wiem czy założyłem nowy wątek w odpowiednim dziale . Wracając do sedna sprawy , niedawno nabyłem słuchawki Sony MDR-ZX600 , problem polega w tym że po 20 minutach przestaje grać lewa słuchawka , testowane na 8 różnych urządzeniach , na każdym taki sam wynik , po oddaniu do serwisu Sony dostałem odpowiedz że słuchawki testowali przez dwa dni i wszystko było ok . Po powrocie słuchawek nadal jest ten sam problem , co mam robić ??

może na wszystkich tych urządzeniach odtwrzałeś to samo, coś co ma ucięty lewy kanał po 8 minucie?:smiley:

Odtwarzane były różne utwory.

a spróbuj założyć odwrotnie, to znaczy lewą słuchawkę na prawe ucho itd. może ucho po dwudziestu min. odmawia Ci posłuszeństwa. Uwierz mi jestem ekspertem, oglądałem 6 sezonów Dr Housa i wiem, że medycyna zna takie przypadki. Guzy mózgu w połączeniu z polem magnetycznym głośniczków słuchawek czy coś w ten deseń:)

Niestety ale to też już sprawdzałem , bez rezultatu :P:)

Jesteś pewien, nie czujesz zapachu lukrecji - tak bez powodu?

Myślę, że w serwisie podłączyli słuchawki, sprawdzili czy działają obie i wył… Na 99% nie odczekali tych magicznych 20 min. Reklamowałbym jeszcze raz. Piszesz, że oddałeś do serwisu. Może zażądaj aby sprawdzili przy Tobie.