Słuchawki stereo nie działają

Witam. Dwa dni temu kupiłem sobie jakieś tanie słuchawki stereo za 35 zł. Na przykładzie cs’a: Grałem sobie i słyszałem skąd nadbiegali przeciwnicy i w ogóle. Aż do dzisiaj. Wczoraj działały normalnie. A dziś stereo już nie działa. Słyszę wszystko ale nie potrafię określić, z której strony nadbiega przeciwnik. W właściwościach audio są ustawione słuchawki stereo. Zainstalowałem od nowa też sterowniki do karty dźwiękowej ale to nic nie dało. Nie pamiętam modelu słuchawek ale są firmy e5. Bardzo proszę o pomoc.

Karta dźwiękowa:

Realtek AC’97 Audio

Cześć,

https://www.youtube.com/watch?v=uN6ocKCRo68 - sprawdź intro w tej piosence - pierwsze 5 sekund powinieneś słyszeć jedynie na lewym kanale. Jeśli na obu, to moim zdaniem wina karty. A jeśli dobrze, to wina konfiguracji CS

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

Myślę, że to wina komputera, bo wczoraj gdy go włączyłem stereo w słuchawkach znów działało normalnie. A dzisiaj z powrotem nie działa.

Cześć,

masz podłączony front panel obudowy? Podłącz do niego słuchawki

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

Podłączyłem i dalej to samo. Mój komputer ma już swoje lata i to pewnie przez to słuchawki nie działają. Chodzą jak chcą i kiedy chcą. Czas na nowy komputer. Ale dzięki za pomoc :wink: