Słuchawki z mic. i problem z rozmowami

Witam, mam wielki problem. Ostatnio kupiłem słuchawki z mikrofonem firmy Trust i niestety nie da się przez nie normalnie rozmawiać. Gdy rozmawiam z kimś na skype słysze w słuchawkach swój troche zniekształcony głos, nieraz są takie akcje, że coś tam szumi i nagle na jakiś czas jest zupełna cisza w słuchawkach i dobrze słychać mowę drugiej osoby. Nie wiem co się dzieje. Najbardziej wkurzające jest to że podczas rozmowy słysze w nich słój głos, kliknięcia myszki i klawiatury (podobno tak słychać myszke jak bym coś młotkiem wbijał).

Platforma: Windows 7 Ultimate 64-bit

K. dźwiękowa: zintegrowana z płytą Realtek HD

Myślałem jeszcze o kupnie jakiejś taniej karty dźwiękowej pod usb, ale nie mam pojęcia czy to coś da.

Z góry przepraszam za jakie kolwiek błędy ale moja 9-letnia klawiaturka już troszkę szwankuje.

Taki screen: http://imageshack.us/photo/my-images/860/screenpd.jpg/

NIe kupuje się masowego ścierwa jakim jest Tracer. kup nowa, lepszej firmy, nic z tym nie zrobisz.

Z tego co kojarzę to wyłącz wzmocnienie mikrofonu w ustawieniach karty lub ustawianiach systemowych dźwięku !

“Huragan nie bądź taki przemądrzały!!!”

jest off cały czas

Nie jestem, ale czego się spodziewasz po słuchawkach w cenie ok. 20-50zł robione na rynek masowy, z tragicznych komponentów, łamiących się w rękach.

Co do odgłosu, włącz i wyłącz ponownie opcję nasłuchiwania w panelu sterowania dźwięku.

Na chwile obecna nie pamiętam układu i konfiguracji Realtek’a ale spróbuj zmienić w ustawieniach karty i systemu (przywrócić domyślne ustawienia).

Dalej to samo :frowning: