Sluchawki z mikrofonem ,a Skype

Mam starego kompa , sa w nim 3 wejsca do ktorych mozna podlaczyc glosniki i sluchawki. Gdy podlaczam na wszelkie mozliwe sposoby sluchawki (z mikrofonem) to albo slysze sam siebie w sluchawkach , albo sam siebie w glosnikach. Gdy chce rozmawiac z innymi osobami , One mnie slysza , ale ja juz ich nie. Nie wiem co z tym zrobic.

Mikrofon podłączasz do czerwonego, a słuchawki od mikro do tego u góry, a ten po środku zostawiasz. Też tak mam:)

Ja mam sluchawki razem z mikrofonem , sa 2 kable , rozowy i na nim narysowany jest mikrofon i zielony na nim sa sluchawki. Sproboje podlaczyc tak jak mowisz.

Edit: Podlaczylem tak jak mowisz i slysze sam siebie w sluchawkach.

Ja podłączam słuchawki tam gdzie głośniki a mikrofon do rózowego i działa

Szzzz kurde , nie wiem co jest :confused: tak jakby w ogole do mnie glos nie dochodzil :confused:

I tak ma być

Wiesz że mikrofon działa poporawnie.

Teraz w opcjach odtwarzania wyłącz mikrofon a w opcjach nagrywania zaznacz mikrofon i ustaw suwak na odpowiednim poziomie.

BTW od czego masz rozmowę testową Skype i bardzo dakładny opis konfiguracji na stronie Skype :?

Przepraszam,ale przymierzam się do skypa i mam glośnki creative z wejściem chyba do sluchawek czy mogę tam podlączyć sluchawki zintegrowane z mikrofonem i będzie to działało sprawnie w obie strony