Słuchawki z mikrofonem czy mikrofon i słuchawki

Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowym użytkownikiem na forum.

Mam pewien dylemat otóż postanowiłem zainwestować w dobrej klasy słuchawki i mikrofon.

Zastanawiam się nad słuchawkami SteelSeries Siberia v2 (niby 7.1). Lecz zniechęca mnie jakość mikrofonu, a na jakości mi bardzo zależy.

Jeżeli chodzi o mikrofon to myślałem nad Reelop sPodcaster. Tylko nie wiem jakie słuchawki wybrać. Bo nie kupie Siberi v2 i tego mikrofonu ponieważ za drogo mnie to wyjdzie. Dlatego lepiej żeby to były jakieś słuchawki bez mikrofonu (bo nie potrzebne mi wtedy będą dwa mikrofony).

Na słuchawki i mikrofon mam budżet 450zł.

Może ma ktoś z was siberie v2? Jak tak to proszę się wypowiedzieć jak sprawują się słuchawki.

Czy może jednak kupić oddzielnie mikrofon za 250zł i słcuhawki za 200zł (no może być troszeczkę więcej).

Do tej pory używałem tritton ax 180, jakość była b. dobra, lecz wykonanie tych słuchawek było naprawdę tak fatalne że pękły po obu stronach. Łatałem je kilka razy, lecz po pewnym czasie i tak pękały.

Głównie gram w FPS’y. Oraz często słucham muzyki.

Proszę o wasze opinie :slight_smile:

Ja mam Creative Fatality i w nich możesz odczepiać sobie mikrofon a jak byś chciał od steelseries słuchawki to polecam steelseries siberia frost

Czekam na dalsze opinie.