Słuchawki z mikrofonem czy

Słuchawki z mikrofonem czy słuchawki i mikrofon oddzielnie. Czy to wpływa na jakość dźwięku ??

PS

Słuchawki z mikrofonem mają 2 wtyczki ( od słuchawek i mikrofonu ) ?? czy jedną ??

Mają 2 wtyczki jedna od słuchawek a druga od mikrofonu

Aha i jedna podłączamy tam gdzie zwykly mikrofon a drugą na miejsce głośników ??:smiley:

TAK :slight_smile:

Dobra :smiley: Koncze głupie pytania :lol:

Hehe i bardzo dobrze :D:D :stuck_out_tongue:

Albo może ostatnie głupie pytanie.:lol: Ile mogą kosztować beznadziejne słuchawki z mikrofonem i jakieś przyzwoite :D??

Beznadziejne są tanie. 10 zł i masz. Kiedyś w jakiejś gazecie komputerowej były dodawane.

Kup sobie odzielnie mikrofon i sluchawki nie zrob tego bledu co ja bo mnie teraz wkur*** mikrofon ze jest razem ze sluchawkami :smiley:

Mam zwykły mikrofon ale uważam ze wygodniej jest mieć go całyczas przy buzi niż sie nad nim garbić co chwile ( np jak gada sie przez skype ) a jak mi sie znudzi to pogadam przez zwykły :P:P:P

Ja ostatnio kupiłem sobie słuchawki z mikrofonem Media Techa za 39 zł i mogą być :smiley: A propo ja mam taką przejściówkę (czy jak to się tam nazywa…, że mogę słuchać z głośników i ze słuchawek jednocześnie.) I do rozmów używam Skype’a :smiley: