Słuchawki z mocnym basem do 100zł (max 150) dla gracza

Zamówiłem te Creativy w innym sklepie za 83zł, jak mi nie będą odpowiadać to sprzedam i kupię inne. A co do mojej karty, warto ją zmieniać?

Ta karta dźwiękowa którą masz jest de facto zintegrowana, ale masz wydzielone pcb dla konwertera D/A przez co jakość dźwięku jest nieco wyższa w porównaniu do zwykłych zintegrowanych kart.

Wymieniać jest warto tylko jeśli masz dobry system nagłośnieniowy nieposiadający złącza optycznego/coaxialnego - bo jeśli takowe posiada to podłączając komputer za jego pośrednictwem uzyskasz bardzo wysoką jakość dźwięku.

A czy duża jest różnica pomiędzy Audigy SE i X-fi Gamer? Kupiłem już słuchawki i zastanawiam się nad kartą dźwiękową. Mam wrażenie że bass jest tylko w lewej słuchawce, a w prawej nić podczas grania. W filmach i Mp3 wszystko jest ok.

Aha co z tym Crystalizerem? Czy jest on w Audigy SE? i Czy na Audigy SE poprawi się jakość MP3? Czy tylko na X-fi Gamer.

Witam.

Ja polecam słuchaweczki KOSS porta Pro. Jakość dźwięku jest powalająca. Bas jest bardzo mocny i schodzi bardzo nisko nie zakłucając reszty pasm. Tony średnie są dobre, a wysokie powalają na kolana są świetne. Słuchawki są nauszne zrobione z dobrego materiału z pokrowcem ala skórzanym, no i najważniejsze posiadają dożywotnią gwarancje. Cena słuchawek wacha się od 120- 200 zł. Ja kupiłem w promocji za 120 zł. Nie zastanawiaj się tylko je bierz a napewno się nie zawiedziesz bo mają POTĘŻNY BASS. Odradzam kupować Creativy szybko padają, a szczególnie pałąk, ale jak lubisz wyżucać pieniądze w błoto to kup Creative. POLECAM KOSS porta PRO.

Ale słuchawki to ja już mam, moje pytanie skierowane jest do karty dźwiękowej :stuck_out_tongue:

sennheiser seria HD i nic lepszego w tej cenie nie będzie

ewentualnie coś z KOSS`ow lub AKG :slight_smile:

Creative sobie daruj prócz Creative Aurvana Live!

do tego Zalman ZM-MIC1 i masz dobry zestaw :slight_smile:

SteelSound ma dobre słuchawki (sam takie mam 4h) ale basu to one nie mają:)

@up

Czy ty umiesz czytać?

Moim zdaniem warto dopłacić do gamera. Podobno przyśpiesz gry, ma świetny dźwięk no i sexi radiatorek :smiley:

Krótko mówiąc jak możesz kupić gamera to nie zastanawiaj się i kupuj