Słuchwaki i ich glosnosc

witak kupilem sobie wczoraj sluchawki z mikrofonem by moc korzystac z roznych progmraow do komunikacji… mysalem jednak ze beda one troche"mocniejsze" 10V hmmm… na tym si enie nzam ale wydawalo mi sie ze ta moc starzy zeby cos z nich wykrzesac, sprwadzalem chyba wszystkie opcje glosnosci na kompie i nic wiecej nie umialem polosnic… czy znacie moze jakis alternatywny spobo wy mozna znich bylo wydusic cos wiecej

Ja zawsze sluchawki podlaczam do wyjcia na glosniki.

Ja tak samo

Jasne ze tak :slight_smile: podlacz sobie je pod wzmacniacz :wink: jesli takowy posiadasz z wyjsciem na glosniki :slight_smile: wtedy zobaczysz co owe sluchawki potrafia :wink: ja bylem w lekkim szoku jak podlaczylem swoje :slight_smile: i nie narzekam :slight_smile:

no ja tez podlaczam do wyjsc z glosnikow… nie iwem gdzi jescze moglbym podlaczyc ^^

no a wzmachol…hmm niestety nie mam ale bde mial zamiar sobie

kupic bo ostanimi czasy coraz bardziej interesuje mnie techno a do tego wypadalo

by co miec…z mocniejszych gadzetow sprzetowych

tak sie dzieje, bo pewnie twoja dzwiekowka nie posiada wlasnego wzmacniacza na wyjsciu i poprostu trzeba uzywac wlasnego… tak jak napisali poprzednicy z aktywnych glosniczkow komputerowych (takich z wlasnym wzmocnieniem) albo zewnetrznego wzmacniacza.