Słuchwaki i ich glosnosc

(Zakon34) #1

witak kupilem sobie wczoraj sluchawki z mikrofonem by moc korzystac z roznych progmraow do komunikacji... mysalem jednak ze beda one troche"mocniejsze" 10V hmmm... na tym si enie nzam ale wydawalo mi sie ze ta moc starzy zeby cos z nich wykrzesac, sprwadzalem chyba wszystkie opcje glosnosci na kompie i nic wiecej nie umialem polosnic.... czy znacie moze jakis alternatywny spobo wy mozna znich bylo wydusic cos wiecej

(Override) #2

Ja zawsze sluchawki podlaczam do wyjcia na glosniki.

(Krzysieknd2) #3

Ja tak samo

(Djmac) #4

Jasne ze tak :slight_smile: podlacz sobie je pod wzmacniacz :wink: jesli takowy posiadasz z wyjsciem na glosniki :slight_smile: wtedy zobaczysz co owe sluchawki potrafia :wink: ja bylem w lekkim szoku jak podlaczylem swoje :slight_smile: i nie narzekam :slight_smile:

(Zakon34) #5

no ja tez podlaczam do wyjsc z glosnikow… nie iwem gdzi jescze moglbym podlaczyc ^^

no a wzmachol…hmm niestety nie mam ale bde mial zamiar sobie

kupic bo ostanimi czasy coraz bardziej interesuje mnie techno a do tego wypadalo

by co miec…z mocniejszych gadzetow sprzetowych

(Stefe) #6

tak sie dzieje, bo pewnie twoja dzwiekowka nie posiada wlasnego wzmacniacza na wyjsciu i poprostu trzeba uzywac wlasnego… tak jak napisali poprzednicy z aktywnych glosniczkow komputerowych (takich z wlasnym wzmocnieniem) albo zewnetrznego wzmacniacza.