Słychac prace komputera w słuchawkach i cichy głos przez mik

(wuuhacz) #1

Witam!

Od kąt podłączyłem kartę dźwiękową pod PCI C-Media CMI8738/C3DX mam problem otóż w słuchawkach słyszę szum i podczas rozmowy na TeamSpeak jesttem strasznie słabo słyszalny mimo iż nagrywanie mikrofonu jest ustawione na 100 gdy w systemie zaznaczę "Zwiększ wydajność mikrofonu" zaczyna się rzeźnia nie słyszę nic co dzieje się w słuchawkach tylko prace komputera (odłączyłem mikrofon i zaznaczyłem opcje zwiększenia wydajności mikrofonu to samo było tylko słychać prace komputera w słuchawkach (okropny szum))

Co zrobić aby nie szumiało mi w słuchawkach i żebym był dobrze słyszalny?

System Windows 7 i sterowniki pod kartę tak że pod Win7

(system) #2

Stawiam dwa koła że jak byś miał XP-ka to by wszystko działało -,-

'Niezawodność windows 7 -,-

(wuuhacz) #3

2 pc XP to samo

(Maciejrek) #4

Miałem ten sam problem na płycie Asus P5GDC Pro - do dzisiaj. Układ dźwiękowy C-Media CMI9880 ze sterownikiem 5.12.1.8 z 12 stycznia 2005 (2005.12.01)

Potrzebowałem właśnie rozmawiać przez Neta i nie mogłem normalnie. Zacząłem sprawdzać i się okazało, że mam to samo co Wy. Słyszę siebie w słuchawkach, w głośnikach. Szukałem w Necie, ale nie było sterowników. Przypomniało mi się, że po różnych aktualizacjach Windows XP dobrze jest zainstalować kartę dźwiękową ponownie. Właśnie to zrobiłem. No i zaczęło normalnie działać. Nie wiem na jak długo, ale może to rozwiązać również Wasz problem.

Jak nie, to będzie trzeba dalej kombinować.