Słyszał ktoś może o Multi Level Marketing ( '


(D@wid) #1

Tak jak w temacie. Ciekawy jestem, czy ktoś z Was miał z czymś takim do czynienia.


(adpawl) #2

Interes dla naiwnych :smiley:


(D@wid) #3

Tak sądzisz, coś mi się wydaje, że miałeś z tym styczność. Chciałbym tylko wiedzieć, czy to na prawdę jest coś opłacalnego ( ;


(adpawl) #4

Nie, sam bezpośrednio nie miałem z tym styczności ...ale miałem z kilkoma "ofiarami losu" co się dały w to wciągnąć :lol: (mowa tu o wszelkij maści internetowych odmianach)

Jeżeli jednak chodzi o poważne firmy, sprawa wygląda nieco inczej

...zobacz sobie np. http://pl.wikipedia.org/wiki/Marketing_wielopoziomowy


(D@wid) #5

Powiedz mi jedno, gdybyś miał możliwość zainwestowania 20 zł, zrobiłbyś to? Czy będziesz miał z tego w późniejszym czasie profit to inna sprawa, ale ludzie czasami są w stanie zaryzykować. Dosyć ciekawie takie coś wygląda. Wiesz, sprawa jest taka dać się wciągnąć, czi nie. Jakiś 'typo' wysłał mi mail'a z dosyć ciekawym opisem całego systemu, ale nasuwa mi się kolejne pytanie, czy znajdą się ludzie, którzy są w stanie zainwestować na czyjąś korzyść? Dosyć często zdarza się, że jeden drugiemu nie życzy! No przejdę do sedna, gdybyś dostał takiego mail'a to co byś z nim zrobił?


(Kostrzewa83) #6

najlepiej skasowac maila i zapomniec


(D@wid) #7

Ja zrobię na odwrót , zobaczymy ( '


(Kpr2877) #8

D@wid szczęść boże.


(Micromac) #9

D@wid

Piszesz zagadkowo. A skąd my mamy wiedzieć co to za firma ? MLM to jest jedna z form działalności gospodarczej a nie firma. Są oszuści jak i uczciwi. Samo zycie.