Słyszeliscie to?

Posłuchajcie tej muzy jest wyrąbana w koskos daje wam linka do legalnego teledysku tej piosenki:

http://www.worldofhiphop.de/HipHop_News … nload.html

Złączono Posta : 17.07.2005 (Nie) 21:54

I jak sie wam podoba ?? może moderatorzy słuchają też takiej muzyki b.polecam:D

całkiem fajna, własnie jej słucham :smiley:

Mi się też podoba :smiley: :wink:

No niezłe, tylko ciekawe co znaczy tekst… :roll:

A najlepsze jest to dum, dum, dum, co nie? :stuck_out_tongue:

Według mnie piosenka fajna, ale ta nowsza Flera “jump, jump” jest lepsza

text tej biosenki jest bez sensu i piosenka sama w sobie jest do bani !!

niepodoba mi sie …ale ta najnowsza piosenka z DJ tomkiem …jest fajna .

Acha mam jeszcze jedno pytanie czy ten dj tomek jest Polakiem ??

Dział NaLuzie - ale niektóre OT have gone Out

To jest DJ Tomekk i jest Niemcem

Złączono Posta : 17.07.2005 (Nie) 23:43

No to jak zrozumiałeś tekst po niemiecku to może nam tez byś przetłumaczył ??

Dj Tomekk jest polakiem! Tzn. o ile pamietam to mieszkał kiedyś w Polsce ale rodzice sie przeprowadziali i teraz mieszka w Niemcach :] Oczywiscie moge sie mylić abo coś przekręciłem ale polskie korzenie ma na bank :]

A znacie tak niemiecka piosenke… [napisze tak jaki sie wymawia… 8)] … fiesta fiesta mexicana… tylko chcialbym niemiecka wersje tej piosenki… bo kiedys ja uszlyszalem i mi si spodobala… :!: z gory dzieki za odp…

To twoje dum dum dum znaczy Nowa Niemiecka Fala

Hehehe, niezłe :spoko:

Chyba jestem idiota , ale gdzie tu sie to sciaga :stuck_out_tongue: bo mi sie chyba nie cala stronka otwiera :expressionless:

masz tam po środku wideo downalds, i przy media player tam gdzie masz takiego ptaszka :D:D przy high sobie na niego kliknij i bedzie ci śicagało :lol:


Edit–> zna ktos jeszcze jakies takie piosenki w tym stylu które można legalnie albo ściągnąć jak ta albo na stronce posłuchac ?

Qrde robie tak ale sie nie sciaga , tylko pojawia nastepna stronka z ktorej mam do wyboru pare linkow i jak je wlaczeto jakies stronki z muzyka sie wlaczaja , ale na tych stronkach nie ma tego teledysku :confused:

qrde ja teraz sprawdziłem jeszcze raz i da się ściągnąc :smiley:

z jakiej przegladarki kożystasz??

Wejdz na tę stronke z IE to ci się ściagnie, ja śmigam na IE i idzie :smiley:

Spróbuj tak jak ci mówie z IE, jak nie to napisz to się pomysli cus

Z firefoxa korzystam wlasnie a z IE wogle mi sie nie chce polarzyc z byle jaka strona :stuck_out_tongue:

daj loga w dziale bezpieczeństwo to ci fachowcy sprawdzą loga, a spróbuj jeszcze na tego “ptaszka” kliknąc prawym przyciskiem myszki i na zapisz element docelowy jako, jak nie, to znaczy że tylko z IE można sciagac :smiley:

Z ‘ptaszkiem’ sie nie udalo :confused: tzn. zapisac tego , eh kij z tym teledyskiem , nie chce mi sie pisac nowego tematu zeby tylko moc uruchomic IE :stuck_out_tongue: Ale i tak dzieki :wink:

Pozdro