Smartfon do 1000 zł

Czyli lepiej brać już tego j5 2017? Bo nie chce przepłacać ? P.S Dzięki wszystkim za pomoc.

Trollujesz?

Nie wycofałem tamten zakup i zapomniałem usunąć odpowiedzi.

Masz szczęście teraz z kodem rabatowym samsung-15 jest 15 % taniej

Samsungi sa dobre, chociaż sam jestem zdania,że telefony ich są przereklamowane. I drogie. W tej samej cenie mozna dostac o wiele lepsze parametry i wcale nie gorsza jakośc.
Polecam
Huawei P10 lite
ewentualnie coś ze stajni xiaomi
Kilka dobrych porównań jest tutaj: mobismart.pl

A co sądzicie o tym ? https://www.x-kom.pl/p/376940-smartfon-telefon-samsung-galaxy-j7-2017-j730f-dual-sim-lte-czarny.html Moją uwagę zwróciła pamięć ram.Oraz czytnik papilarny.

Model okey, przy czym nie chcesz dorzucić pare złotych i poszukać do Huaweia P9 lub Honora 8?
P9 to bardzo udany model, genialny czytnik linii papilarnych, dobry( monochromatyczny) aparat, tyle samo Ramu. Model dostępny np. w Sferisie czy komputeroniku. Na minus jedynie brak 4K ale jeżeli Ci to nie przeszkadza propozycja naprawdę bardzo ciekawa.

Hmmm innym markom nie ufam ale Huwaweia nigdy nie miałem i nie planuję mieć .Nie chcę ,tylko chciałem spytać czy jest wart swojej ceny (ten co podałem) :wink: a Szczególnie pod gry; oglądanie :wink: Taka opinia ,ale sam napisałeś “Model okey”. Więc go biorę :wink: