SMB PDC przenoszenie profili mobilnych

Robię przenosiny serwera SMB działąjącego jako PDC z profilami mobilnymi. Przekopiowałem wszystkie pliki konfiguracyjne serwera i profile użytkowników Winxp na nowy komp. Logowanie do domeny przebiega bez minimalnych problemów, gdy jednak pojawia się pulpit - pierwsza niespodzianka - o ile pliki w folderze pulpitu i moje dokumenty są, o tyle pozostałych ustawień już nie ma: gołe menu start, styl kompozycji z Win98, brak tapety. Próba zapisania czegoś w rejestrze pod Current User kończy się komunikatem o błędzie. Dokonuję jakiś zmian ustawień użytkownika, po przelogowaniu wszystko zaczyna się od zera, jedynie można wrzucać pliki. Robiłem już co tylko można z uprawnieniami, chmod -R 777 * nic nie daje, zmiana ACL w Windowsie też. Dodam, że stworzony nowy profil użytkownika działa jak najbardziej prawidłowo. Przypuszczam, że jest coś nie tak z ntuser.dat… Czy ktoś ma na to jakiś pomysł?

patman ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.