Smierc Windows'owi - logowanie

Co za debil wymyslil, zeby po uruchomieniu komputera pojawial sie ekran powitalny, gdzie TRZEBA kliknac jedyna ikone jaka mam dla jednego uzytkownika (co jest chyba w przypadku WIEKSZOSCI komputerow na swiecie), zeby sie w pelni zalogowac? :evil: Czy jest jakas mozliwosc omniniecia tego?

Jak wylaczyc przypomnienia aktywacji / rejestracji windowsa oraz updates? :evil:

Z gory dzieki

Bill Gates :wink:

1000 razy na forum :-x Start -> Uruchom -> control userpasswords2 -> odznacz “Aby się zalogować, użytkownik musi…” -> Ok -> Wpisz swoją nazwę użytkownika -> Ok

Najprościej zaaktywować system. Lepiej czytaj: http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

Tylko ten “debil” pomyślał o bezpieczeństwie i prywatnościu kliku użytkowników tego samego komputera i każdy srednio rozgarnięty użytkownik potrafi to wyłączyć zamiast bluzagać na kogoś kto zrobił to udogodnienie 8)

Arek,

Moze i tak nie powinno byc, ale ja naprawde nie mam czasu przeszukiwac zasobow forum. Duzo szybciej zadac pytanie, nawet jesli wkurze tym setke stalych bywalcow forum ktorzy widza w kolko powtarzajace sie te same pytania.

Dzieki za odpowiedz.

fiesta:

Najpierw czytaj, potem komentuj, ‘przyjacielu mego osla’ jak mawiala moja nauczycielka histrorii w liceum nikogo przy tym nie obrazajac.

Widocznie jestem slabo rozgarniety, dobre i to. Natomiast gdybys musial w ciagu dnia 10 razy restartowac komputer, bo procesor nie nadaza za Twoim ciagiem myslenia i za kazdym razem witalby Cie ten sam ekran, to tez bys bluzgal. “Udogodnienia” ktore ‘udogadnia’ mniejszosci uzytkownikow nie bede juz komentowal